Casper Manisa Yetkili Servis İşini Önemsemiyor.

Sümeyye E. |

Geçen sene Teknosa'dan almış olduğum ultrabook bilgisayarım meğer teşhir ürünüymüş ve garantisi bitmiş bunun yanı sıra elimde faturası olmasına rağmen Manisa Casper yetkili servisin işini önemsememesi bunun yanı sıra şarj aleti bozulan ürünün neredeyse bir buçuk ay serviste kaldı, ilgilenilmedi.

Aradığımda faturasını getirin bilmem ne gibi saçma sapan bahanelerle beni oyalamarı vs ne kadar gereksiz ve kalitesiz bir firma ayrıca çağrı merkezini aradığımız da en az 45 dakika kuyrukta beklemekte cabası. Casper markası olarak o kadar basit olabileceğini hayatta tahmin etmezdim, bir daha asla Casper alman ve kimseye önermem.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sümeyye E.
  08 Temmuz
  10:04

  Teknosa'dan aldığım ultrabook bilgisayarımın şarj girişinin bozulması nedeniyle 45 dakika çağrı merkezine ulaşmak için bekledim sonra Manisa yetkili Casper servise gittim benden fatura almadı bir şey sormadı aradan 15 gün sonra fatura yok getirin dendi götürdüm bu kez 18 gün İstanbul'dan şarj aleti gelmesini bekledim ilgisizlik vurdumduymazlık çok iğrençti ürün zaten kalitesiz çıktı üzerine bide servisin ilgisizliği çok tuhaftı ne çağrı merkezi ne de servis görevini yapmamaktalar bir daha asla Casper ürün almam kimseye de tavsiye etmem uzak durun lütfen tiksindim

 • 07 Temmuz
  16:03

  Sayın İlgili,

  Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Casper Müşteri Hizmetleri