16 Mayıs 2015

Casper Laptop Ses Kesintisi!

Casper "cn. Vnb800k" model laptop bilgisayarımda internette ses kesilmesi sorunu olduğunu fark ettim. Bunu garanti süresi bitmeden fark etmiştim. Normal bilgisayarımdan müzik çalarken de olduğunu tespit ettim. Biraz araştırdım bu marka model bilgisayarların tamamında ses kesilmesi sorunu var herkes şikayetçi servise gösterdim. Servis ana kart üzerindeki chip değişmesi gerektiği 100 TL ücreti olduğunu söyledi. Bende bu modellerin tamamında bu problemin olduğunu anlattım. Bununla ilgili bu firma bir çalışma yapmıyor mu diye sordum cevap vermediler. Bende yaptırmadım. Daha fazla para kazandıramam.. "sattığı ürünün arkasında durmayanlara"... Bu marka hiçbir şeyde almayı düşünmüyorum.

Cengiz 1.137 Okunma

Cevaplar

 • Cengiz21 Mayıs 2015

  Merhaba; Cihazlarımızda hiçbir üretim ayıbı bulunmamaktadır. o halde Nirvana serisin de niçin ses çıkmıyor... .Sessiz sinema serisi olduğu için mi... ... o kadar insan keyfinden mi şikayetçi şikayet ediyor şikayet var.com" da Casper top 1 de zirvede hiç düşmüyor... 3-5 yıl "sonraki satışları düştüğün de diyeceksiniz ki biz nerede yanlış yaptık... .İşteburada.com... . Müşteri hizmetleri değil duvarla iletişime geçmeye çalışıyoruz... Biz satmadık öyle bir şey siz bozmuşsunuz... .! !

 • Cengiz21 Mayıs 2015

  Merhaba; Cihazlarımızda hiçbir üretim ayıbı bulunmamaktadır. Cengiz o zaman Casper Nirvana serilerinin neden sesi çıkmıyor. Sessiz sinema oynatıyor... .o kadar insan keyfinden mi şikayet ediyor... 3-5 yıl sonraki satış rakamlarınızdan anlarsınız... . o zaman biz nerede yanlış yaptık diyeceksiniz işteburada.com... .

 • Cengiz21 Mayıs 2015

  Merhaba; Cihazlarımızda hiçbir üretim ayıbı bulunmamaktadır. Kimden: cengiz kahraman [[email protected]] Gönderildi: 20 Mayıs 2015 Çarşamba 19:18 Kime: Sosyal Medya Konu: re: Laptop ses kesintisiŞikayet No.: 3245925 cn vnb 800 k Nirvana nb bu serilerin tümünde bu sorun var... Yani ayıplı ürün sattınız ilgilenmediğiniz için farkında olmayabilirsiniz... Casper dan kabul etmesini beklemiyorum zaten... Bu yazışmaları da şikayet var da paylaşacağım ve tüketici hakları hakem heyetinde kullanacağım... Teşekkürler yardımcı olmadığınız için Casper bir daha Casper önünden geçersem... .

 • Cengiz21 Mayıs 2015

  Arkadaşlar bilgi mailinde aynı şey yazıyor Casper garanti süresi bitmiş... Herkes görsün satış sonrası Casper ın desteğini ayıplı mal satıyor ve satmış olduğu malın arkasında durmuyor... . Asus Dell Lenovo vs. Gibi şirketler böyle bir şey söz konusu bile olmadan ürünlerini piyasadan toplattıklarını herkes biliyor... Bunlar kakaladık gitti... Daha casperın önünden geçmem... Geçersem... .

 • Cengiz19 Mayıs 2015

  Hem sesi çıkmayan laptopları satacaksın buradan şikayet edince diyecek sin ki müşterimize bilgi maili yolladık... Ürünün seri numarasını yollar mısınız... Garanti süresi bitmiş ücretli destek alabilirsiniz... Bu serilerin tümü böyle... Casper garantisi bitmiş... . Casper: satılan mal geri alınmaz... ... o kadar... . Bende iğne dahi almam artık.... .

 • Cengiz18 Mayıs 2015

  Şikayetvar.com sitesi üzerinden yapmış olduğunuz 3245925 şikayete istinaden size yardımcı olmak istiyoruz. Öncelikli olarak paylaşımlarınız için teşekkür ederiz. Ürün seri numarasını iletebilir misiniz? Casper re:02242507 casper: Merhaba, cihazınızın garanti süresi bitmiş olarak gözüküyor. Garantisi biten cihazlarımız için ücretli destek vermekteyiz. Re:yani biz sattık gitti satılan mal geri alınmaz... Bu modellerin tümünde bu sorun var... Siz ayıplı mal satıyorsunuz ve sattık gitti diyorsunuz... Bu olaydan mağdur olanlar... FacebBOK ta bir gurup kursa toplanıp Casper ı tüketici hakları hakem heyetine şikayet etse ne güzel olur ki siz böyle satış sonrası hizmeti anlayışı ile hiçbir yere varamazsınız bundan sonra bu laptopu çöpe atıyorum... Casper dan iğne dahil almayacağım... ... Herkes görsün Casper firmasının ayıplı mal satıp arkasında durmadığını tüketici hakları hakem heyetine başvuracağım... Garantisi bitmişmiş... .

 • Casper Nirvana Temsilcisi16 Mayıs 2015

  Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön