25 Ocak 2014

Casper Kırılan Tablet Camına Yüksek Servis Ücreti İstiyor

4 yada 5 ay önce Teknosa Çanakkale'den aldığımız tabletin camı ufak bir vurma darbesiyle kırıldı. Teknosa servise gönderdi servis 185 lira ücret istedi. Tablet 300 TL neden ekranı bu kadar pahalı anlamadım. Bence garanti bir kereye mahsus böyle bir arızayı karşılamalı yada mallarına garanti koymasınlar.

Şarj etmede de sorun çıkardı ve çok donma yapıyordu aldığımıza pişman olduk. Bir daha ne Teknosa'dan nede Casper'dan bir ürün almayı düşünmüyorum. Garanti belgesi diye hiçbir işe yaramayan bir kağıt parçasını göstermelik olsun diye vermesinler gerekli yerlere ve tüketiciyi koruma derneğine başvuru yapacağım.

Yağız 272 Okunma

Cevaplar

  • Yağız 30 Ocak 2014

    henüz bir sonuç alamadık ama ilgileniyorlar yalnız olumlu bir sonuç alacağımızı sanmıyorum beni üzen tablet camı yere falan düşmeden kırıldı ve servis ücreti çok yüksek alırken tablet camlarının bukadar yüksek fiyatla değişeceğini bilseydik kesinlikle almazdık evimizde casper marka sabit bir bilgisayar daha var kalitesine güvenerek aldık abimin 2 bilgisayarıda casper böyle iyi bir markanın müşterisini mağdur edeceğini düşünmemiştik eğer istediğim gibi bir sonuç almazsam bir daha bu markaya güvenim kalmaz ve kullanmam.

  • Casper Via Temsilcisi25 Ocak 2014

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön