06 Ocak 2015

Casper İlgisiz Servis.

Bilgisayarımı ilk aldığımda sıkıntı yoktu. Fakat bir süre sonra yavaşlamaya ve donmaya başladı. Aşırı ısınıyor. 3 defa servisine verdim USB port'unda sıkıntı olabilir dedi orayı tek port'u iptal etti. Fakat sorun düzelmedi. Bunun üzerine garantisi bitmemişken Casper merkezine gönderdim. Ama bana anakartta hasar var garanti kapsamına girmez deyip ücret talep ettiler.

Bundan yanlış hatırlamıyorsam 5-6 ay sonra bilgisayar ekran kartını görmez oldu. Bu sefer Casper servisine yollamadım. Başka bilgisayarcıya verdim garantide yandı. 3 hafta gibi bir süre sonra verdiğim adam bana ekran kartında sıkıntı olmadığını sorunun anakartta olabileceğini söyledi. Şimdi benim elimden bir şey gelmiyor.

Batuhan 1.720 Okunma

Cevaplar

  • Batuhan06 Ocak 2015

    "Yaşamış olduğunuz sorunla ilgili cihaz Cihazınız 17.07.2014 tarihinde gelmiş olup, ''Cihazın Anakart Üzerindeki Usblelerinde Kullanıcı Kaynaklı Fiziksel Hasar Mevcuttur'' ücret bilgisi çıkarılmıştır. " Bu ne demek oluyor? Ben anakarta zarar verecek olsam kapağını çıkarmam gerekir. Çıkardığım zamanda garantisi yanardı? Bakın ne olduysa zaten servise yolladıktan sonra oldu. Bana burada kendinizi savunmayın. Gerekirse hukuki işlem başlatacağım.

  • Casper Nirvana Temsilcisi06 Ocak 2015

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön