Casper Garantili Üründen Servis Ücret Talep Ediyor

Mustafa D. |

Ön yargılardan uzaklaşarak aldığım ürün için Casper beni hayal kırıklığına uğrattı. Ayrıca müşteri hizmetlerinin tavrı da hiç hoş değil. Bir müşteriyi kendisinden soğutmak için bu kadar uğraşılmaz ki? 3 ay oldu bilgisayarı alalı, ancak dert bitmedi.

Ekranın şekli kayıyor. Garantiye gönderdik, ücret talep ettiler bizden kaynaklıymış. Ekran kartından olduğunu düşündükleri hata sistemden kaynaklıymış. İlk defa böyle bir arıza duyuyorum. Microsoft hata yapacak ve bu hata Casper bilgisayarı bulacak ilginç.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Ücretlendirme Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa D.
  27 Şubat
  15:52

  ürün hakkında kurumsal hatadan söz ediyor erzincan yetkili servisi... ancak istanbul merkezi daha ilgisizce davranmaya devam etmektedir. bu durumun ne zamana kadar devam edeceğini öğrensem ona göre tedbir alırım. ama oda yok. ne arayan var nede soran. 5 arkadaşıma daha söyleyeceğim. şikayet yazsınlar olmazsa belki onların sayesinde bizimle ilgilenme durumuna geçiş olur.

 • Mustafa D.
  22 Şubat
  15:55

  SR000738626 ben onlarca arkadaşıma tablet, pc, telefon aldım. casper ile ilgili okudugum yorumlara inat, dedim ki: casper belki 2-3 sene önce laptopta zorlanabilir. masaüstünde tek geçerim. ancak daha sonralarda sistemi otutturmuş olmalı diyerekten ürün aldık. 4 arkadaşım daha benden ürün araştırmamı istiyor. servis konusundaki problemimizi halledersek casper önermem daha muhtemel ama arkadaşlarıma mahcup olmak istemem. teşekkürler. iyi çalışmalar

 • 22 Şubat
  11:20

  Sayın İlgili,

  Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Casper Müşteri Hizmetleri