Casper Garanti Kapsamındaki Üründen Ücret Talep Ediyor.

Erdal Y. |

Vodafone e dan 19.08 2014 tarihinde kampanyadan wifi ile birlikte Casper via 7 inç model bir tablet aldım. Yaklaşık 4 ay sonra ürünün şarj girişinde sorun oldu. Müşteri Hizmetlerini aradım
ve ürünü merkezlerine göndermemi söylediler ve gönderdim 2 gün sonra yine her zamanki gibi diğer firmalar gibi ücret talep ettiler.

Ürün garanti dahilinde olduğu halde ücret talep ediyorlar. Bu mudur her şey ,ürün satılana kadar mıdır yani? Biz nihai tüketiciler neden mağdur duruma düşüyoruz. Lütfen biraz daha duyarlılık. Casper den bu hareketi beklemezdim. Böyle bir firmayı lekeliyorlar. Belkide yönetimin bile haberi yok bu durumlardan, haberleri olsun istiyorum bizleri mağdur bırakmasınlar.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdal Y.
  04 Şubat
  15:55

  hiçbir şekilde yardımcı olmadılar kendilerine göre kendilerini haklı çıkartmak için sadece yazı yazıp ücret ödemezseniz ürün tamir olmayacak dendi yani bu şekilde yardımcı oldular. Ve ürün bana tamir olmadan geri geldi hiç ilgilenmediler gelen ürünü direk çöp kovasına attım demek ki üründe sorun olunca Casper'e göndermeyeceğiz direk çöp kovasına atacağız ya da geri dönüşümüne atacağız şu ana kadar yaklaşık 50 Casper kullanıcısını vaz geçirdim ve aynı şekilde yine tavsiye etmeyeceğim bundan sonra ben ve çevremdekiler Casper kullanmayacaktır... ... ... ... ... ... ... .

 • Erdal Y.
  09 Ocak
  23:26

  Casper\'ın hiç de güvenilir bir marka olmadığını anladım. kullanıcılarına hiç de sıcak davranmıyorlar.

 • 23 Aralık
  11:36

  Sayın İlgili,

  Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Casper Müşteri Hizmetleri