25 Aralık 2014

Casper Bilgisayarımın İşletim Sistemi Arızası Var.

5 aylık Casper bilgisayarımda sürekli işletim sistemi arızası yaşıyorum. Bunun için Casper ilkinde ücretsiz format attı fakat bu şikayetim elime ulaştığında hala devam ediyordu tekrar servise gönderdiğimde ücret karşılığında format atabileceklerini söylediler birde eğer istersem Casper yetkili servisine gidip bu format CD sini ücretsiz alabileceğimi söylediler. Bana yakın olan servise gittiğime ise o CD'yi bana verebilmeleri için bilgisayarıma onlara 25 TL karşılığında format atarlarsa anca yanında CD'yi bedava verebileceklerini söylediler. Bilgisayarı kullanamaz durumdayım bu CD'yi ücretsiz yetkili servisten nasıl alabilirim.

Züleyya 1.602 Okunma

Cevaplar

  • Züleyya09 Ocak 2015

    Bilgisayarım 6 sy içinde 3 defa işletim sistemi arızasıyla teknik ervise gönderildi 2 defa format atıldı. 2 gün önce bilgisayarım elime geçti fakat hala işletim sistemi ve mouse algılaması çok zayıf. Şimdi tekrar mı göndericem ben teknik servise işletim sistemi deyip format atıp gönderiliyor fakat bilgisayarın sorunları hala devam ediyor. Bu konuda yardımcı olun lütfen.

  • Züleyya27 Aralık 2014

    Bana göndermiş olduğunuz mailde CD gönderebileceğinizi fakat bunu karşı ödemeli ücreti kabul ettiğim takdirde CD gönderebileceğinizi beyan etmişsiniz. Bunun üzerine bende müşteri hizmetlerini arayıp CD ile ilgili bilgi almak istediğimde bana CD ye gerek olmadığını zaten windows 8 de formatın gömülü olduğu söylendi. Bende de gömülü olan formatı kurayım dedim fakat windows için benden ürün anahtarı istedi. Bu yüzden kuramadım oysaki ben daha önce süreli bu arızayı yaşadığım için teknik servis format atmıştı bilgisayara. Peki nasıl oluyor da format atılan bir bilgisayar da windows etkin olmuyor ve ürün anahtarı soruyor. İnanın teknik destekle yaşadığım bu olumsuz süreçten ve sürekli teknik desteğe göndermek zorunda olduğum bilgisayarı elime dahi almak istemiyorum ve size olan güvenim ve müşteri memnuniyetim sıfırlandı. Bu kadar yalan dolan olması sizin gibi büyük bir firmaya hiç yakışmıyor. Casper bilgisayarı artık kullanmak istemediğim gibi iadesini talep ediyorum ve bunun içinde tüketici hakem heyetine başvuru yaptım. Siz nin iadesini gerçekleştirmediğiniz takdirde yasal yollardan hakkımı arayacağımı size bildiririm. 26.12. 2014 de tekrar incelenmesi için genel merkeze teknik servise gönderdim 5 aylık bilgisayarı tam kullanamadan 3.kez servise gönderiyorum. Sizden nin iadesini ve bu nin ayıplı ürün olarak kabul edilmesini arz ediyorum.

  • Casper Nirvana Temsilcisi25 Aralık 2014

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön