20 Mayıs 2013

Casper Bilgisayarımın Ekran Kartı Driveri!

Ekran kartımın (Ati readon hd 6610m) güncel driverını hiçbir yerden bulamadım. Ekran kartımdan randıman alamıyorum. İnternette aramalarıma karşın, ekran kartının güncel driverı yok. Bu benim 2. casper marka bilgisayarım. İlkinde böyle bir problemle karşılaşmadığım için, 2. bilgisayarımın markasını da Casper olarak seçtim.

Belki Casper'a özel bir ekran kartı üretimi yapılmış olabilir ki, öyle dahi olsa, satış sonrası destek konusunda müşterilerinize destek sağlanması gerektiğini düşünüyorum. Bu konuyla ilgili, mağduriyetimizin giderilmesini istiyorum. İnternette baktığım kadarıyla bir çok kişi de bu yüzden şikayetçi.

Volkan 112 Okunma

Cevaplar

  • Volkan23 Mayıs 2013

    Mail ile görüşmelerimizden sonra, güncel sürücü olarak 2011 yılındaki, yani bilgisayarı aldığımdaki sürücü gönderildi. Fakat 2013 yılında şuanda çok daha güncel versiyonlar var. Ama casperın kullanmış olduğu ekran kartının güncel sürücüsü yok. Satış sonrası destek bence yok. Caspera özel bir ekran kartı kullanılmış olsa dahi, satış sonrası destek vermelilerdi.. 2. kez casper marka bilgisayar almıştım. Bir daha mı, kesinlikle ve kesinlikle hayır, asla..

  • Casper Nirvana Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön