Casper Bilgisayar Ekranı Açık Işıkları Yandığı Halde Kilitleniyor

Mahmut Y. |

Casper laptop'u dün aldım normal kullanırken çalışıyor ancak 3-4 dakika video izleyecek olsam pc'ye hiç dokunmadan laptop kilitleniyor ışıkları açık olmasına rağmen ekran olmasına rağmen mausepad harici mause de takınca o da işe yaramıyor kilitleniyor. Tuşlara basıyorum işlem görmüyor PC'nin fan sesi kendi sesi tamamen gidiyor hiç çalışmıyormuş gibi duruyor.

Ekran açık ışıklar yanıyor mecbur açma kapama düğmesine basıp tamamen kapatıyorum ayrıca başka bir sorun var. Oyun açarken ekranda kararmalar oluyor çizgiler oluşan ara sıra bu optimius sisteminden dolayı diğer harici ekran kartına geçiş yapınca oluyor ama ben hep hariciyi seçmem gerekiyor ki bu sorunla karşılamayayım. İşlemcisi i7 olmasına rağmen çok yavaş.

Etiketler :

İşletim Sistemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahmut Y.
  11 Şubat
  22:45

  Diğer müşterilerin şikayetlerinin yoğunluğu olduğunu düşünerek bi değerlendirmede bulunmuyorum diğer türlü bir yoğunluk yoksa çok yavaş 3 güne ancak çözüm için sadece bilgilendirme mesajı geldi umarım beni memnun edecek bir çözüm olur windows işletim sistemiyle kullanmak istediğim için buna göre bir çözüm bekliyorum hdd yi sdd ye çevirmek gibi

 • 11 Şubat
  10:54

  Sayın İlgili,

  Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Casper Müşteri Hizmetleri