Casper Arızayla İlgilenmiyor.

Ferit E. |

Türk firması diye 1 adet Via4 aldım 5 sefer garantiye gönderdim yine aynı cihaz geldi ilgilenecek bir yetkili bulamadım. Biz sizi arayacağız deyip kapatıyorlar yazıklar olsun böyle firmaya.. Telefon kullanmaktan soğuttu beni yazıklar olsun!

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ferit E.
  01 Ekim
  10:26

  bir ayı geçti telefonu göndereli daha beklemedeyiz casperin MÜŞTERİ anlayışı(telefon ya doğuracak yada öldü )diyecekler herhalde

 • Ferit E.
  23 Eylül
  08:39

  bir daha\'mı casper?

 • Ferit E.
  18 Eylül
  17:58

  tekrar aradılar casper den daha önce bir üst model için 400 tl üste istemişlerdi bu aradıklarında ise 500 tl istediler casper anlayışı...herhalde bundan sonrada ararlarsa 600 tl isterler

 • Ferit E.
  08 Eylül
  11:49

  6. sefer gönderdim birkaç sefer telefon ettim mesaj attım 1o.günde aradılar ellerinde nasıl oluyorsa üst model yokmuş göndermeye ayrıca bana söyledikleri ardaki fark normal olarak 200 tl olması gerekirken 400 tl fark çıkarttılar ve uzun süre bekleyeceğimi söylediler bu nasıl anlayış ben ozaman faturadaki fiatı tarafıma iadesini istedim ,casperdeki arkadaş tekrar ben test edeceğim sizi arayacağım dedi , anlaşılan ücreti iade etmeyi veya bir üst modeli göndermeye yanaşmıyorlar.cevap geldikçe buradan paylaşacağım.

 • Ferit E.
  27 Ağustos
  11:47

  firmadan aradılar 6.cı defadır gönderdim para iadesi veya farkını ödemek üzere bir üst modelini talap ettim ..ne gibi bir işlem yapacaklarını bekleyip öyle değerlendirme yapmak istiyorum...ŞİKAYET VAR.COM'ama teşekürlerimi iletmek istiyorum gerçekten faydalı bir site.

 • 25 Ağustos
  09:29

  Sayın İlgili,

  Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Casper Müşteri Hizmetleri