20 Mart 2015

Casper Arızalı Tablete Yazılım Kaynaklı Kullanıcı Hatası Diye Rapor Düzenledi.

Vatan Bilgisayar'dan 28/02/2015 tarihinde Casper Via T8 tablet aldım. Tablette video çekimi sırasında cızırtı şeklinde uğultulu bir ses vardı. Vatana götürdüm değiştirin dedim servise gönderdiler. Zaten Vatan'dan aldığınız ürünü kesinlikle değiştiremezsiniz veya iade edemezsiniz. Bu konuda ben mağdur oldum. Casper servisi de yanlış rapor düzenlemiş. Aynen şöyle yazılımda hatalı dosya silme kaldırma kullanıcı hatası gibi arızayla alakası olmayan bir rapor tutmuşlar. Tabletin mikrofonu arızalı yazılımla ne alakası var. Nasıl bir teknik servis. Casper'dan şikayetçiyim. Gerçekleri yansıtmayan sahte rapor düzenlediği için.

Ali 1.610 Okunma

Cevaplar

  • Ali 17 Nisan 2015

    Tableti Casper Facebook hesabı irtibatı ile değiştiridim. Yalnız bu Casper via t8b lerin kronik sorunu mikrofon cızırtısı. Yeni aldığım tablettede var.

  • Ali 02 Nisan 2015

    Tableti tekrar gönderdim. 01/04/2015 tarihinde.

  • Ali 23 Mart 2015

    Gittim vatandan tableti aldım. Mikrofonun sesini düşürmüşler. Cızırtı halen devam ediyor. Casper iletişim kanallarına bilgi verdim tekrar gönderin diyorlar. Çocuk oyuncağına çevirdiler. İşi. Tekrar gönder 10 gün bekle. Madem tekrar gönderin diyorsunuz ilk geldiğinde niye adam gibi bakmadınız. Yalan yanlış rapor düzenleyip müşteriyi neden mağdur ediyorsunuz. Buradan Casper kurucusu olan 3 ortağa sesleniyorum müşterinizin düştüğü durum ortadadır bu durumu kabulleniyor musunuz.

  • Ali 21 Mart 2015

    Casperin cevabı aynen şöyledir. Seri numaralı cihazınız la ilgili işlemleri tamamlanarak kargolanmıştır. Yani arızalı ürünü arızasız diye geri göndermişler. Casper via t8 tablete bakıp arızasız diye rapor tutan personellden halen şikayetçiyim. Casperin müşteri memnuniyeti ortadadır. Müşteri ürünü aldıktan sonra başının çaresine bakacak. Sayısız mail attım caspera hiçbir çözüm yok. Sorumsuz bir teknik sevis görevlisinin yüzünden mağdurum.

  • Ali 20 Mart 2015

    Mail tarafıma ulaşmıştır.

  • Ali 20 Mart 2015

    Tarafıma bilgi maili gelmedi.

  • Casper Via Temsilcisi20 Mart 2015

    Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

  • Ali 20 Mart 2015

    İrtibat tel: 546 401 48 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön