20 Mart 2015

Casper Arızalı Tablete Yazılım Kaynaklı Kullanıcı Hatası Diye Rapor Düzenledi.

Vatan Bilgisayar'dan 28/02/2015 tarihinde Casper Via T8 tablet aldım. Tablette video çekimi sırasında cızırtı şeklinde uğultulu bir ses vardı. Vatana götürdüm değiştirin dedim servise gönderdiler. Zaten Vatan'dan aldığınız ürünü kesinlikle değiştiremezsiniz veya iade edemezsiniz. Bu konuda ben mağdur oldum. Casper servisi de yanlış rapor düzenlemiş. Aynen şöyle yazılımda hatalı dosya silme kaldırma kullanıcı hatası gibi arızayla alakası olmayan bir rapor tutmuşlar. Tabletin mikrofonu arızalı yazılımla ne alakası var. Nasıl bir teknik servis. Casper'dan şikayetçiyim. Gerçekleri yansıtmayan sahte rapor düzenlediği için.

Ali Ü. 1.583 Okunma

Cevaplar

 • Ali Ü.17 Nisan 2015

  Tableti Casper Facebook hesabı irtibatı ile değiştiridim. Yalnız bu Casper via t8b lerin kronik sorunu mikrofon cızırtısı. Yeni aldığım tablettede var.

 • Ali Ü.02 Nisan 2015

  Tableti tekrar gönderdim. 01/04/2015 tarihinde.

 • Ali Ü.23 Mart 2015

  Gittim vatandan tableti aldım. Mikrofonun sesini düşürmüşler. Cızırtı halen devam ediyor. Casper iletişim kanallarına bilgi verdim tekrar gönderin diyorlar. Çocuk oyuncağına çevirdiler. İşi. Tekrar gönder 10 gün bekle. Madem tekrar gönderin diyorsunuz ilk geldiğinde niye adam gibi bakmadınız. Yalan yanlış rapor düzenleyip müşteriyi neden mağdur ediyorsunuz. Buradan Casper kurucusu olan 3 ortağa sesleniyorum müşterinizin düştüğü durum ortadadır bu durumu kabulleniyor musunuz.

 • Ali Ü.21 Mart 2015

  Casperin cevabı aynen şöyledir. Seri numaralı cihazınız la ilgili işlemleri tamamlanarak kargolanmıştır. Yani arızalı ürünü arızasız diye geri göndermişler. Casper via t8 tablete bakıp arızasız diye rapor tutan personellden halen şikayetçiyim. Casperin müşteri memnuniyeti ortadadır. Müşteri ürünü aldıktan sonra başının çaresine bakacak. Sayısız mail attım caspera hiçbir çözüm yok. Sorumsuz bir teknik sevis görevlisinin yüzünden mağdurum.

 • Ali Ü.20 Mart 2015

  Mail tarafıma ulaşmıştır.

 • Ali Ü.20 Mart 2015

  Tarafıma bilgi maili gelmedi.

 • Casper Via Müşteri Temsilcisi20 Mart 2015

  Sayın İlgili, Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır. Saygılarımızla, Casper Müşteri Hizmetleri

 • Ali Ü.20 Mart 2015

  İrtibat tel: 546 401 48 56

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön