Casper 850 TL Ücret Çıkarmışlar!

Ümit Ö. |

13.03.2015 tarihinde cihaz ekran ve tuşların çalışmadığı için servise teslim edildi. Yetkili servis aynı gün aradı ve cihazı Casper merkeze yolladı. Casper merkezde 18.03.2015 tarihinde işleme alındı. 02.04.2015 tarihinde yetkili servise mail yollanmış ve cihazın anakart ve LCD ekran sıvılıdır. Yaklaşık 850 TL ücret çıkarılmış.

Ben teslim ettiğim zaman telefonu almış olduğum bayiiye gösterdim ve oradakilerde gördü. 13-18/04/2015 tarihleri arasında 6 gün var. O zaman zarfında veya yetkili birim tarafında cihaz üzerine sıvı dökülmediğini nereden bilebilirim. Garanti kapsamındaki cihazı yapmamak için ve ücret alabilmek için. Yapıldığını düşünüyorum ayrıca müşteri hizmetlerinden tam bilgi yok.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ümit Ö.
  23 Nisan
  11:28

  Https://www.youtube.com/watch? V=X2mSvjqOOj4 bu linkten sonra Casper tarafından arandım ve derya Hanım ve burak bey dikkatine olacak şekilde telefonumu geri istediler yapılan görüşmeden kendileri tarafından dönüş yapılacaktı ama dönüş yapılmadı. Casper servisin verdiği zarardan dolayı müşteri haksız olamaz.

 • Ümit Ö.
  09 Nisan
  19:06

  Hizliresim.com/j4kGVW

  http://hizliresim.com/22XV8E

  http://hizliresim.com/BZp5DL

  http://hizliresim.com/lka6vQ

 • Ümit Ö.
  08 Nisan
  10:14

  Casper cevabı Ümit bey merhaba,

  bizden kaynaklı bir sıvı teması olması durumunda gerekli destek tarafımızdan ücretsiz sağlanmaktadır.
  Cihazınızda kullanım kaynaklı bir sıvı teması mevcuttur.

  Cevap: cihazın gönderilmeden ve teknik servisinize teslim edilmeden önce sıvı teması olmadığına dair bilgiyi cihazı satın almış olduğum yere götürdüm ve yetkili servisi kendileri aradı. Cihazda sıvı teması olmadığına dair imzalı ve kaşeli yazı tarafınıza gönderilecektir.

 • Ümit Ö.
  07 Nisan
  12:37

  Evet firmamın son kararı ürünü tamir etmeden geri gönderiyorlar. Adi mal sat sonra müşteriyi mağdur et

 • Ümit Ö.
  07 Nisan
  11:31

  Malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması.

  Bu cihazı gidip kutuplarda kullanalım:D

  birde Türk markası olacaksınız. Yerli malı diye başka ürün almıyoruz sizler böyle yaparsanız her defasında müşterilere suç bulmaya devam ederseniz. 

 • Ümit Ö.
  07 Nisan
  11:23

  Ekran ve tuşlar çalışmıyor diye yolluyorum olan olaya bakın. Arayana cevap veriliyor sadece 3 tane tuşu ters çalışıyor ve görüntü yok gelen cevap sıvı teması başka bir şey diyemiyorum 

 • Ümit Ö.
  07 Nisan
  11:00

  Cihazın tüketiciye tesliminden sonraki yanlış taşıma (çarpma, düşürme, darbe), yanlış ve yetersiz bakım, yanlış ve kötü kullanım, cihaz için kullanım kılavuzunda belirtilen çevre özelliklerine aykırı kullanımlar; hava tesisatının yetersizliği, malın aşırı nemli, tozlu veya sıcak ortamlarda kullanılması veya elektronik devrelere zararlı, aşındırıcı ortamlarda kullanılması, kaza, darbe, elektrik (voltaj değişiklikleri), doğal afetlerden kaynaklanan arızalar durumunda (bu nasıl bir mantık)

 • Ümit Ö.
  07 Nisan
  10:48

  Evet firmanın son cevabı: Cihaz tarafımızda detaylı olarak incelenmiş olup, firmaya gerekli bilgiler paylaşılmıştır.
  Firma ile iletişime geçerek konuyu sonuçlandırabilir siniz.

  Müşteriyi başlarından atmanın ve suçlu bulmanın en kolay yolu

 • Ümit Ö.
  07 Nisan
  10:22

  Soru: Sosyal. Medya@casper.com.tr Merhaba Ümit Bey,
  cihazın anakart ve LCD sıvılı olması sebebi ile ücret çıkarılmıştır.
  Firmadan bilgi aldınız mı?

  Cevap: müşteri hizmetleriniz ile görüşme yapıldı fakat onlarda cihazın anakart ve LCD sıvılı cevabını verdiler. Daha sonra 02165286666 No.lu telefonunuzdan aradım ve yetkili arkadaşınıza bağladılar. Oda ilk başta aynı şeyi söyledi durumu anlattığımda tekrar kontrol ettireceğini söyledi (ayrıca verilen fiyatta indirim yapılabileceğini beyan etti) bu da akılda şu soruyu düşündürüyor. Firma müşteriden para almak için mi yapıyor.

 • Ümit Ö.
  06 Nisan
  20:30

  Vıav8t5w32gb20140900026802 seri numaralı cihaz servise verilmeden önce Balıkesir Edremit Bosch helvacı oğullarına götürülmüştür ve onlar tarafından servis aranmış ve elden teslim edilmiştir. Cihazın durumu ile ilgili satış sorumlusu Hakan bey ile görüşebilirsiniz. Mail olarak istediğiniz mesaj buradan ve mail olarak yollanmıştır

 • 06 Nisan
  17:06

  Sayın İlgili,

  Müşterimize bilgi maili gönderilmiş olup, şikayetin çözümüne ilişkin işlemler başlatılmıştır.

  Saygılarımızla,

  Casper Müşteri Hizmetleri