12 Kasım 2014

Casio Turkey Taahhüt Ettiğini Yerine Getirmiyor

Balıkesir il merkezindeki Casio bayisi olan Zaman Saatçilik'ten Casio Fishing Gear isimli 10 yıl pil ömrü garantisi olduğu iddia edilen Casio saat aldım. Bu almış olduğum saati ilk aldığımda 2 hafta sonra pili bitti ve garantiye gitti pili değişti.


Sonrasında 2 ay daha dayandı ve garantiye gitti pili değişti. Bu değişimden 3 ay sonra gene bitti gene değişti. Bu son değişimde saatin garanti belgesini de geri göndermediler. 3 Kere aynı arıza olursa yenisi ile değiştirilmesi gerekli değil mi diye sorduğumda da aynı arıza dan gelmedi dediler ve bu sefer de garanti belgesini yok ettiler. Son garantiye gönderen firma ise Çanakkale ilinin Biga ilçesindeki Barış Saatçilik'ti.

Yunus 1.849 Okunma

Cevaplar

  • Yunus25 Kasım 2014

    Yanlış yazmışım 100 M yani 100 metrede su geçirmezlik özelliği olduğundan bahsedilen, 10 yıl pil ömrü garantisi verdiğinizi iddea ettiğiniz, casio fishing gear 3768 amw-708 model saatinizden bahsediyorum. Ama inkar etmek sanırım sizin çalışma mantığınız...

  • Casio Turkey Temsilcisi24 Kasım 2014

    Sayın Casio Kullanıcısı, Belirtmiş olduğunuz model, Garanti belgenizde de belirtilmiş olduğu üzere, damla korumalı olup, direk su temasından korunması gereken bir modeldir. Belgede belirtilen şekilde kullanmanız halinde herhangi bir problem yaşamadan kullanabilirsiniz. Ancak saatinizde şu anda su almış ise, servise yönlendirmeniz rica olunur. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön