02 Eylül 2013

Casio Turkey Saatimi Kullanamadım!

Bundan bir kaç yıl önce Casio Sheen serisi saat aldım. Taşlı bir modeldi. Israrla taşı düşer mi diye sorguladım garanti verdiler düşmez diye. Saat salon saati olduğu için sürekli kullanabileceğim bir model değil. Saati kutusundan çıkarırken taşının düştüğünü fark ettim. Haber verince kargoyla yolladım taktılar. Bu taşın düşmesi ve taşın takılması için kaç kere kargoya verdim bilmiyorum. taşı takılıp kargo içinde düştüğü bile oldu. ben bıktım.

Üstelik saatimi hiç kullanamadım. Hala kutusunda yepyeni duruyor. Ben taşı düşen şeyleri kullanamıyorum prensip olarak. Casio garantisinde aldığım saatim beni hayal kırıklığına uğrattı. sonuçta 5 tl. lik bir saat almadım. Acil dönüş bekliyorum.

Özlem 251 Okunma

Cevaplar

  • Özlem 06 Eylül 2013

    siz işlemleri kayıt dışı mı yapıyorsunuz? saatim en az 5 kere servise yollandı. ersaya...aynı sorun yüzünden.saatimin değişimini talep ettim en başından her defasında yollayın biz bakalım dediniz yeter. bu saatimin değişmesini istiyorum.ben sizi aramaktan veya mailleşmekten yoruldum. saati defalarca size yolladığımı ve maılleri ispatlayabilirim. bu saat değişmezse mahkemeye kadar gideceğim. bana maliyeti ne olursa olsun..

  • Casio Turkey Temsilcisi04 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Merkez Servisimiz ile yaptığımız görüşme sonucunda adınıza geçmişe dönük bir kayıt bulunmadığı tespit edilmiştir. Detaylı bilgi için 444 37 72 no'lu telefonumuzu arayarak Merkez Servisimiz ile irtibata geçmenizi ya da dilerseniz saatinizi, garanti belgeniz ve şikayetinizin yer aldığı kısa bir nota iletişim bilgilerinizi de ekleyerek ersa.com.tr sitemizdeki Merkez Servis adresimize iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Casio Saat Ersa A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön