09 Nisan 2013

Casio Turkey Casio'ya Yakışmadı!

Mayıs 2012'de Eskişehir Yılmaz Saatten DB-520A Kol Saati aldım. Başta herşey güzeldi saatten memnundum. Zaten sırf nostalji olsun diye aldığımdan dikkatli kullanıyordum. 6 ay sonra saatin arkasında koluma değen kısımlarda soyulmalar olduğunu farkettim. Ki saatte en sevmediğim şeydir kaplamanın soyulması. En son metal kordonun klipsi de bozulunca Yılmaz Saat'e götürdüm. Aldığım kişiye kaplamanın soyulduğunu söyleyince gayet lakayt cevaplar vermeye başladı, "bu saatin müşterisi belli" diye kendince aşağılama bile yaptı.

Casio'nun kaliteli bir maka olduğunu düşünüyorum ve bu bayiden casio bayiliğini alınmasının, saatimin kasasının yenilenmesi yada tamamen yenisinin gönderilmesini istiyorum.

İsmail 160 Okunma

Cevaplar

  • İsmail13 Nisan 2013

    Garanti belgesiyle birlikte 06.04.2013 tarihinde saatimi Yılmaz Saate teslim ettim 30 gün içerisinde döneceği söylendi. Şuan saatim zaten servisinizde. Gereken işlemin yapılmasını istiyorum. Umarım saatim yeni kasası ile döner. Şikayetime geri dönüş yaptığınız için teşekkürler.

  • Casio Turkey Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın Müşterimiz, Şikayetiniz ile ilgili olarak bayimiz ile irtibata geçeceğiz. Saatiniz ile ilgili olarak ise saatinizi garanti belgeniz ve şikayetinizin yer aldığı kısa bir nota iletişim bilgilerinizi de ekleyerek ersa.com.tr sitemizdeki Merkez Servisimize iletmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Casio Saat Ersa A.Ş. Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön