20 Ekim 2014

Casio Turkey 10 Yıl Pil Garantili Saatinin Pili 10 Ay Gitmiyor.

Balıkesir il merkezindeki Casio bayisi olan Zaman Saatçilik'ten Casio fishing gear isimli 10 yıl pil ömrü garantisi olduğu iddia edilen Casio saat aldım. Bu almış olduğum saati ilk aldığımda 2 hafta sonra pili bitti ve garantiye gitti pili değişti.

Sonrasında 2 ay daha dayandı ve garantiye gitti pili değişti. Bu değişimden 3 ay sonra gene bitti gene değişti. Bu son değişimde saatin garanti belgesini de geri göndermediler. 3 Kere aynı arıza olursa yenisi ile değiştirilmesi gerekli değil mi diye sorduğumda da aynı arıza dan gelmedi dediler ve bu sefer de garanti belgesini yok ettiler. Son garantiye gönderen firma ise Çanakkale ilinin Biga ilçesindeki Barış Saatçilik'ti.

Yunus 3.301 Okunma

Cevaplar

  • Casio Turkey Temsilcisi24 Kasım 2014

    Sayın Casio Kullanıcısı, Saatinizin aracı firma olmaksızın, direkt olarak servisimize yönlendirebilirsiniz. Bilgilerinize sunar, iyi günler dileriz.

  • Yunus07 Kasım 2014

    Casio saat olarak sanırım bi tek F 91 W modeli saati yapabilmiş. Gerisi sanırım hep böyle sorunlu. Herkesten şikayet var kale alıp cevap veren firma yok. Artık herkese gönül rahatlığı ile casio markasına bulaşmaması gerektiğini, bulaşırsa da karşısında kimseyi bulamayacağını kimsenin onu takmayacağını anlatıyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön