Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Carvak'ta İlgilenen Yok!

profile
Osman
14 Temmuz 2023
808
Osman'ın Teşekkür Mesajı
“Aslı hanıma ilgisi için teşekkür ederim”

Yaklaşık 1 yıl önce Carvak'tan araba aldım. Kurumsal bir firma olduğunu düşünüyordum. O zaman da sorunlar yaşamıştım ama 1 yılda bir şeyler değişmiştir diye düşünerek beni aradıkları için iletişime geçtim. 1 hafta öncesinden cumartesi gününe randevu aldım aracımın hem check-up hem de ekspertizini yaptırmak için. Cumartesi günü randevudan özellikle 15 dakika erken gittim ki orası da işini halletsin diye. Oradaki arkadaşın yemeğe çıktığını ve geleceğini söylediler. Tam 50 dakika Boşu boşuna bekledim. (Yemek saatinde randevu verilmeyebilirdi.) Adının m*** ç*** olduğunu öğrendiğim şahsa aracımı Carvak'tan aldığımı ve hem check-up hem de ekspertizin randevusu olduğunu ikisini yaptıracağımı söyledim. Bana aracımın başında duramayacağımı ve yaklaşık birer saat süreceğini söyledi. Ben ısrar etmeme rağmen aracımın başında duramayacağımı söyledi. Ben de bunun üzerine taksiyle eve ® döndüm. Daha eve yeni girdiğimde telefonla aradılar ve aracımın başında olmadan işlem yapılamayacağını m*** Hanım söyledi. Ben de durumu anlattım aracımın başında durmama izin verilmediğini boşu boşuna eve geldiğimi ve bunun üzerine tekrar taksiyle Carvak'a döndüm. M*** ç*** isimli şahsa neden böyle bir bilgi verdiğini sorduğumda bana dayılanarak ben her şeyi bilemem gibi bir çıkıştı. Bunun üzerine yetkili birisini sorduğumda buranın yetkilisi benim dedi. Ben de kendisini şikayet edeceğimi söyledim. Bana kime şikayet edersen et diyerek yine çıkıştı. Bunun üzerine danışmaya giderek durumu anlattım ve cumartesi olduğu için yetkili olmadığını söylediler. Aracımı ekspertize verdim. Yaklaşık 1.30 saat sonra 485 bin tl ön teklif verilen araca 410 bin tl fiyat verdiler. Ben de kendilerine aracı 1 senede sadece 5 bin km kullandığımı söylenen kusurların bana aracı satarken söylenmediğini böyle söylenen kusurlar var ise aracı bana bu şekilde sattıklarını söyledim ve check-up ile ekspertiz raporlarını istedim. 08.07.2023 tarihinde almış olduğum randevu sonucunda bana verecek oldukları check-up bilgisini defalarca aramama rağmen zor güç 12.07.2023 tarihinde WhatsApp ®'tan aldım. Yine bugün 4-5 kere aramama rağmen m*** Hanıma ulaşamadım. Durumu WhatsApp'tan söylediğimde bana arabayı aldığım zamandaki ekspertiz raporunun tarihini 12.07.2023 olarak değiştirerek gönderdiler. Daha önce de arabayı alırken kredi kartından ön ödeme olarak aldıkları 1000 TL'yi de 6 ay sonra ödeme yapılmamış diyerek istemişlerdi. Hiçbir zaman yetkiliye ulaşılamayan araç alıp satarken karşılarındaki kişiyi oyalayan bir firma!

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Carvak Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 14 dk
Carvak Logo
14 Temmuz 2023 09:52
Osman
Osman
18 Temmuz 2023 20:31

Aslı hanıma ilgisi için teşekkür ederim

Benzer Şikayetler

4
Çözüldü

Carvak Firması Olmayan Arızayı Yazdı

profile
Kemal
3 gün önce
111
"Yapmış olduğunuz, hatayı düzelttiniz için teşekkür ederim, öncelikle süreç te ilgilenen personeller ellerinden geleni yaptılar, fakat yönetim bölümde çalışanlar için aynı düşüncelere sahip değilim, olamayan bir arızayı belgelemek için çok uğraştım karşılığın da bir telefi hediyesi bile vermeyi düşünemeyen görevlilere mevki ve yetki verilmiş, kurumsal bir firmaya yakışmayan davranışlar"
Carvak Firması Olmayan Arızayı Yazdı
Carvak Firması Olmayan Arızayı Yazdı
Carvak Firması Olmayan Arızayı Yazdı
+6
5
Çözüldü

Carvak Garantisi Tamamen Hikaye

profile
Barış
4 hafta önce
613
"Aslıhan hanım sorunun çözümü için gerekli aksiyonları aldı. Kendisine çok teşekkür ederim."

Carvak Kurumsallık Dışı Firma

profile
Sercan
28 Ocak
705

Herkese merhaba, bu firmaya araç satışı için internet sitesi üzerinden fiyat alıp bir gün sonrasına randevu alıp gittim. Aracımda mevcut olan ufacık bir iki durumu bana sanki aracım pert gibi belirttiler. Ertesi gün arayıp aracıma ilk fiyatın 200 bin altı fiyat söylediler. Ve bun Total 600 bin olan ...

1

Carvak Yalan Yanlış İşler

profile
Mehmet
19 Ocak
1.761

11 ay önce aldığım 2017 model Nissan Juke marka otomobilin, alındığında ekspertiz yapıldığı ve aracın sağ iki parça boyalı bir değişen olduğu söylendi. Ancak aracı satış yapmak için götürdüğümde, aracın sağ direği ve marşpiyelinin boyalı olduğu, ayrıca sol tarafındaki iki kapının ayar yapılarak boya...

Carvak Yalan Yanlış İşler
carvak-yalan-yanlis-isler-1.pdf
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Carvak Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 sa 14 dk
Benzer Şikayet Yaz