Carshoparackiralama.com Trafik Sigortasız Araç Kiralama, Ücret Ve Depozito Geri Ödememeleri...

Fettah D. |

2016 Kurban Bayramı dönemi için bu firmaya gittim 300 km'lik yakıt koyup 10-15 km yol gittiğim araç ertesi 1. bayram günü öğlene yakın trafik ekiplerince rutin kontrolde "trafik sigortasız" olduğu için bağlandı. Ailece bayram programımız bozuldu, tatilimiz zehir oldu. Bu süreçte ruhsatta aracın firmaya kayıtlı olmadığı, renginin ruhsatta başka olduğu uyarısı polis tarafından bana yapıldı. İptal talebimi ilettim. Ödediğim 700 TL + fahiş 3000 TL bedelini iade istedim.

Sözler verildi günlerce oyalandım. Hasar yoksa, trafik kazası yoksa, trafik cezası yoksa, alkol yoksa 3-7 günde gerekli tüm iadeler yapılır şeklinde taahhüt edilmesine rağmen 10 gün gecikmeli ancak senedimi alabildim. İadeler ile ilgili ise hala sözlerinde durmadılar. Nezaketle ikaz ardından hukuk süreci başlattım. Süreçte emniyet de firma ile ilgili şikayetler ise ayrıca üzücüdür.

Etiketler :

Eksik Bilgilendirme Depozito / Senet ve Geri Ödeme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

  • Fettah D.
    20 Ekim
    08:35

    Süreç de verilen sözler tamamen kredi karı işlem itrazını gecitirerek geç işlem durumuna düşürmek için verilmiş. Depozito, provizyon, vs. olması gereken 3000 TL ekstreye direkt ulaşım olarak işlenmiş. Sözleşmede araya, dereye art niyetli eklenmiş okunamayan bir iki maddeye güvenip bilinçle, süre uzasın diye mahkemeye yönlendiriyorlar. Alışveriş esnasında verilen sözler ve yapılan tebliğin uygulama ile ilgisi yok. İyi niyetli düzgün insanları denk getirirp üstüne kurulu kurumsal firma