Carrefour SA'dan Aldığım Telefon Su Geçirdi.

Recep Ç. |

Carrefour SA'dan Eskişehir şubesinden su geçirmez özelliği olan Samsung Galaxsi S4 active markalı cep telefonu fatura işlemi bittikten sonra stokta kalmadığı için teşhir ürünü olan telefonu yine iki yıl garantili olacağı teminatıyla aldım fakat 15-04 1014 tarihinde üzerine bir bardak su dökülmesiyle geri tuşu basmayarak arızalandı servise götürdüğümde içine su almış kullanıcı hatası diyerek geri çevrildim.

Bu durumu Carrefour SA Eskişehir şubesindeki yetkililerle görüştüm bundan sonrası servisin işi diyerek beni gönderdiler. Almış olduğum bu ürünü yenisiyle değiştirmek istiyorum. Lütfen bu konuda yardımcı olur musunuz? Teşhirde olan bir ürün olduğu için deforme olup arıza çıkardığına inanıyorum.

Etiketler :

Eksik/Kusurlu Teslimat Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Recep Ç.
  08 Haziran
  08:12

  aradan bir aydan fazla zaman geçtiği halde carrefoursa ayıplı mal sattığını kabul ettiği halde sorunumu çözmedi hakem heyetinin vereceği karara göre uygulama yapacağız prosüdür böyle diyerek mağduriyetimi geciktirdi bunun yorumunu artık sizlere bırakıyorum teşekkürler

 • Recep Ç.
  03 Mayıs
  07:43

  carrefour sa genel merkezi müşterisinin dileklerini dinliyor değerlendirip ilgili elemanlarıyla iletişime geçip çözüm için çalışma başlatıyor inşallah benim mağduriyetimide en kısa zamanda hallederler.

 • 29 Nisan
  11:15

  Sayın Müşterimiz,

  Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır.

  Takibi için bize 444 10 00 ya da musteri_hizmetleri@carrefour.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

  CarrefourSA Müşteri İlişkileri