21 Ocak 2014

Carrefour SA'da Müşteriler İçin Mescit Yok.

Carrefour Sa İçerenköy şubesinde namaz kılmak istedim. Ancak müşteriler için bir mescid yapılmamış. Reyonlardan geçerek personel bölümüne geçiş yapıyorsunuz orada kıyıda köşede bir mescid var. İçerinin düzensizliği abdesthane lavabolarının çalışmayışı, personel tuvaletinden alınan abdest, pis kokular, kargaşa ve gürültüler ve en önemlisi ise kirliliği ile bana pes dedirtti.

Hemen danışmaya gidip şikayet formu doldurdum ancak elden teslim aldılar. Şikayet kutusu yoktu nasıl oluyorsa oda ayrı bir mesele. Artık yönetimin eline form geçer mi yoksa yırtıp atılır mı bilinmez. Resmi dini müslüman olan bir ülkede yatırım yapacaksın ama dinine gereken hassasiyeti göstermeyeceksin. Direkt alışverişi kestim.

Yakup 521 Okunma

Cevaplar

  • Yakup 10 Aralık 2014

    Çözüm süreci başlatılmış deniyor. Hayırdı mescid İnşaatınamı başladınız.Carrefour bu ülkenin değerlerine saygı duyana kadar kesinlikle alışveriş yapmam yaptırmam yapanada mani olurum.

  • Yakup 25 Ocak 2014

    Mescid ile ilgili bir adim atilana kadar sikayetede devam.

  • Carrefour SA Temsilcisi21 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için bize 444 10 00 ya da [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön