25 Eylül 2013

Carrefour SA'da Bozuk Ürün Sattılar!

23 eylülde Heykel/Bursa Carrefour SA Expressten ekler pasta aldım. Tazeliğini defalarca sordum, taze dendi. Zaten taze olmayanı satmamalıydılar. Ziyaretine gittiğim arkadaşım servis yaptığında ekler pastanın ekşi olduğunu gördüm, yememelerini rica ettim ve özür diledim. Yani rezil oldum.

Daha önce de, kasiyer bana sormadan temassız işlem yapmıştı, raftaki fiyat ile kasadaki fiyat farklı çıkmıştı. Rafın önünde ve yanında olan aynı ürünün farklı fiyat etiketi vardı. Bunları yetkililere bildirdim. Ancak sıradan bir olay tepkisi aldım. Son olayı bildirmedim. Hem rezil oldum, hem sağlığımızla oynandı. Bu firmayı devamlı ben ikaz etmek ve birşeyleri düzelttirmek zorunda mıyım?

İlgi 157 Okunma

Cevaplar

  • İlgi28 Eylül 2013

    Benim durumum eksik teslim edilen mal değil eksik tamamlansın, yanlış verilen ürün değil değiştirilsin. Benimki güven meselesi. Evet özür dilediler ama....

  • İlgi26 Eylül 2013

    Şikayetimle ilgili olarak hem İstanbul'dan hem de Mağaza sorumlusu tarafından telefonla arandım. Arandım da.... güven sarsmak kolay güven kazanmak zordur.

  • Carrefour SA Temsilcisi25 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için bize 444 10 00 ya da [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön