Carrefour'da Yaşanan Sakatlık

İlayda İlayda07 Temmuz 23:27

Bu şikayeti kendim ve annem adına yapmaktayım. 7 Temmuz 2020, Saat 21:00 sularında, İçerenköy Carrefour'da annem ile dolaşmaktayken bir anda annem yere yığıldı ve kalktığında her yeri yaban mersini olmuştu. Biz zaten oraya varmadan önce yaban mersinleri biri tarafından dökülmüş, hatta birileri basmış, alan kasa önünde olmasına rağmen ve birçok çalışan orada olmasına rağmen kimse uyarı levhası koymamıştı ve temizlememişti. Yardım için çalışanları çağırdığımda yine bize yakın olmalarına rağmen kimse gelmedi bakıp kafalarını çevirdiler. İki dakika sonra bana kafasıyla rahatsız edici bir şekilde uzaktan yanımıza gelmeden ne var şeklinde bir tavır takınan çalışan kadın personel durduk yere sinirlendi ve yardım eder misiniz annem düştü dememe rağmen 'ne diyorsunuz' diye bağırdı. Kimse bize yardım etmedi, yanımıza gelmedi. Fotoğraf çekmeye çalıştığımda hemen temizlik personeli yanımıza ışınlanıp yeri sildi. Müşteri hizmetlerine şikayet ettik fakat bize eğer görünürde bir şey varsa hastaneye gidelim dedi fakat kontrol ettiğimizde annemin az ağrısı vardı ve görünürde pek bir şey yoktu. Yaklaşık yirmi dakika içinde eve vardığımızda annemin belinden ayak ucuna kadar tüm bacağı ağrımaya başladı ve şu an morarmış halde. Fıtığı olduğu için de ağrı çekiyor ve elimde morluk kanıtlarım var gerekirse mağazadan görüntüleri izleyebiliriz herkes önünde gerçekleşti olay. Sadece annemin değil herkesin başına gelebilirdi bu olay bu yüzden İçerenköy Carrefour market çalışanlarından ve ilgisizliklerinden ötürü şikayetçiyim. Gereğinin yapılmasını arz ederim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon İlayda 08 Temmuz 15:01

Gelişme aktarayım, kendileri videoları izlemişler beş çalışanın orada olup gelmemesine üzülmüşler bir de orkide ve pasta yolladılar kendimiz geleceğiz demelerine rağmen, mağazada düşerseniz orkide kazanıyorsunuz :)

Carrefour SA Logo Carrefour SA 07 Temmuz 23:32

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için [email protected] adresinden ve 7 gün 08.00 – 24.00 saatleri arasında 444 10 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler