Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Carrefour SA Yüklenmeyen ParaPuan Kampanyası

profile
29 Mayıs
318
Gökçe'nin Teşekkür Mesajı
“Müşteri temsilcilerine teşekkür ederim ilgilenerek sorunu çözdüler”

Carrefour SA'dan 1400 TL tutarında alışveriş yaptım kampanyaya katılım talebim alındı ancak 100 TL ParaPuan yüklenmedi. Müşteri hizmetleri ile görüşmede fiş olmadan işlem yapamıyoruz kartınızda o tarihte alışveriş yok dediler. Kredi kartı ekstresinden foto gönderdim alışveriş yapıldığına dair yine kabul etmediler. Saçma bahaneler sıralıyorsunuz bana ben yapmadığım alışverişin peşine neden düşeyim. Yazıklar olsun hiç yakışmadı çok ayıp gerçekten.

Carrefour SA Yüklenmeyen ParaPuan Kampanyası
Carrefour SA Logo
29 Mayıs 21:26

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için [email protected] adresinden ve 7 gün 08.00 – 24.00 saatleri arasında 444 10 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

Gökçe
30 Mayıs 10:08

Müşteri temsilcilerine teşekkür ederim ilgilenerek sorunu çözdüler

Benzer Şikayetler

Carrefour SA Kasa Fiyatı Ve Reyon Fiyatı Farkı

profile
25 Haziran
357

Carrefour SA mağazasından karpuz satın aldım, sebze reyonunda ürün bedeli 4.50 TL/kg, aldığım ürün 7,82kg gelmiş, ödemem gereken bedel 35,19TL iken fişte 61.78TL bedel üzerinde 15,25TL indirim uygulayıp 46.53TL ödeme alındı. Bu nasıl bir matematik? Şikayet kaydı oluşturmama rağmen bana geri dönüş al...

Carrefour SA Kasa Fiyatı Ve Reyon Fiyatı Farkı
Carrefour SA Kasa Fiyatı Ve Reyon Fiyatı Farkı
Carrefour SA Kasa Fiyatı Ve Reyon Fiyatı Farkı
5
Çözüldü

Carrefour SA Para İadesi Yapılmıyor

profile
2 hafta önce
207
"Sorunum çözüldü iyi adem yapılır parayı adresi yapıldı bu süreçte müşteri temsilcisi Zeynep hanıma teşekkür ederim ilgi ve alakası için sorunumun çözülmesi için bayağı uğraştı teşekkür ederim kendisine"
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Carrefour SA Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 dk 37 sn
Benzer Şikayet Yaz