Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Carrefour SA Tarihi Geçmiş Ürün Hk.

Oğuzhan
30 Nisan 11:25
468
Oğuzhan'ın Teşekkür Mesajı
“Genel merkezden arayan hanımefendi çok yardımcı oldu. Teşekkürler...”

29.04.2024 tarihinde Düzce Koçyazı CarrefourSA mağazasından yaptığım alışverişte satın aldığım Ülker Altınbaşak ürünlerini 30.04.2024 sabahı iş yerimde tükettikten sonra ani ve şiddetli mide yanması yaşadım. Ardından mide koruyucu kullanmak zorunda kaldım. Daha sonra aldığım ürünlerin son tüketim tarihlerini kontrol ettiğimde toplam 14 üründen 6'sının son tüketim tarihinin geçtiğini gördüm. İlgili görseller ekte yer almaktadır. Mide yanması şikayetim devam etmektedir ve bu durum sürerse hastaneye gitmek zorunda kalacağımı ve ilgili raporları alarak yetkili makamlara başvurmayı düşünüyorum. Gıda zehirlenmesi vakalarının ciddiyetinin artırılması gerektiğini düşünmekteyim. CarrefourSA kartımla yaptığım alışverişin detaylarına kart bilgilerimden ulaşılabileceğini belirtmek isterim.

Carrefour SA Tarihi Geçmiş Ürün Hk.
Carrefour SA Tarihi Geçmiş Ürün Hk.
Carrefour SA Tarihi Geçmiş Ürün Hk.
Carrefour SA Tarihi Geçmiş Ürün Hk.
+1
30 Nisan 11:26 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

Oğuzhan
30 Nisan 18:48

Genel merkezden arayan hanımefendi çok yardımcı oldu. Teşekkürler...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Carrefour'un Başka Bir Pos Ve Kasa Kullanması

Yavuz
16 Haziran 14:43
327
4
Çözüldü

Carrefour SA Marketten Aldığımız Karpuzla Nitrat Zehirlenmesi Yaşadık

Selda
04 Haziran 19:17
280
"Şikayette bulunduğum gündem itibaren hem Carrefour SA genel merkezden hem de ürünü aldığım marketten arandım. İletişim kuran görevliler gayet nazikti. Herhangi bir tazmin talebim olmamasına rağmen adıma bir hediye çeki hazırladıklarını söylediler. Ben bu durumun bir daha yaşanmaması için gerekli önlemleri alacaklarına ve mevcut karpuzları tahlile göndereceklerine inanmak istiyorum. Umarım bu yapılır. Nezaket ve konuya anında müdahaleleri için teşekkür ederim."

Carrefour SA Marketler Zinciri Nakit Ödemeye Zorlanmak

Ozlem
18 Nisan 17:36
188
Benzer Şikayet Yaz