27 Mart 2013 #1708848

Carrefour SA Puan Yüklemesi Yapılmadı!

Carrefour Sa'nın Şubat'daki 4 alışverişin 1 alışverişi Carrefour'dan kampanyasından belirlenen tarih aralığında Carrefour Axess kartım ile 4 alışveriş yaptım. Alışverişler kredi kartı ekstrem de görünmesine rağmen chippara yüklemesi yapılmadı. Konu üzerine Carrefour'i 17.Mart'da aradığımda alışverişlerden 1 tanesinin sistemde görünmediğini , kasiyerin ilgili alışveriş için kartınızı okutmamış olabileceğini bu nedenle konuyla ilgileneceklerini ilettiler. Konunun üzerinden yaklaşık 10 gün geçmesine ve birkaç kez müşteri hizmetlerini aramama rağmen hala ilgili birimin cevap vermediği iletildi. Konunun bu sürede çözümlenememiş olması Carrefour'un müşteriye verdiği değeri tam olarak göstermektedir.

Erkan 143 Okunma

Cevaplar

  • Erkan27 Mart 2013

    Verilen cevap sistemimizde alışveriş görünmüyor fişiniz ile gelmeniz gerekiyor. Sonuçta kredi kartı ekstremde gözüken alisverisler kendi sistemlerindeki hata nedeniyle gözükmüyor ve bunun sorumlusu olarak müşteriden fiş talep ediliyor. Benim fisleri saklamak gibi bir yukumlulugum yok. Carrefour artık benim icin bitmiş olup resmen bir aldatmaca sözkonusu olduğu icin konu çözülmez ise tüketici mahkemesine başvuracağım.

  • Carrefour SA Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikayeti, ilgili birimlerimiz tarafından değerlendirilmeye alınmış olup, müşterimize geri dönüş yapılarak gerekli bilgiler iletilmiştir. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön