13 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10784756

Carrefour SA Puan Kullanımı Sorunu!

Carrefour SA ikram kampanyası kapsamın da 25 TL puan kazandım. Bugün alışverişte puanı kullanmak istediğimde kayıtlı olan telefon numarama şifre gönderildiğini ve bu şifreyi girerek puanımı kullanabileceğimi söyledi. Kadara ki görevliye numaramı geçici sure ile servis dışı yaptığımı ve kampanyada bu konuda neden unutulmadığını ve bu sorunun çözülmesini rica etmeme rağmen ya şifreyi ya da Carrefour SA kartının olmasıyla sorunu çözeceklerini söylediler. Yani çözülmedi.


Carrefour SA merkezi aradığımda da sorunum çözülmedi numaramı güncellemeleri rica etmeme rağmen yapamayacaklarını yine kasadaki gibi çözüm olmayan çözüm yolunu söylediler.


Bir ikinci sorun kasada bütün kampanyalar hakkında müşterilerini bilgilendirmeleri ne rağmen süresi olmakta olan puanlarımızı kullanmamız konusunda bilgilendirilmiyoruz ve tıpkı bu kampanyada olduğu gibi 1 hafta önce de alışveriş yaptım ama puanımı kullanmam konusunda uyarlamadım. Kampanya puanımın geçerlilik süresi 20 Ağustos'ta doluyor.
Carrefour SA'ya kurumsal bir kurum olduğu için güvenerek alışveriş yapıyordum bugün ise bir insan olarak aldatıldığımı düşünüyorum ve benim gibi birçok insan olduğunu yazılanlardan da öğrenmiş oldum çünkü aynısını bugün ben yaşadım.

Riza Riza 950 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • Riza17 Ağustos 2018

  Size yapmış olduğum şikayetin bu kadar hızlı çözüme kavuşturulacağını düşünmüyordum. Carrfoursa öncesinde de çözebilirdi ama insanları ciddiye almıyorlar.

 • Riza14 Ağustos 2018

  İlginiz için çok teşekkür ederim.

 • Carrefour SA Temsilcisi14 Ağustos 2018

  Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için [email protected] adresinden ve 7 gün 08.00 – 24.00 saatleri arasında 444 10 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

 • Riza14 Ağustos 2018

  Carrefour SA ikram kampanyası ile ilgili Carrefour SA kartımı kaybettiğimi yazmayı unutmuşum. Bildiğiniz gibi her alışveriş yaptğımız mağaza bir kart vermek istiyor ve kartkarı koyacağımız cüzdanımızda yer kalmoyor herseyin sanal olduğu bu çağda, bu kadar kartı tadımak ve sahip çıkmak çok zor.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler