20 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10811941

Carrefour SA Personelin Kabalığı!

10.08.2018'de Neo Marin AVM'de (İstanbul-Pendik) bulunan mağazanızdan sigara ve su almak istedim. Sigara satılan bölüm yani hızlı kasa gibi mevcut bulunan bölümden sigaranın parası alınıp suyun parası alınmadı. Suyu da ödemek isteyince normal kasaya gitmem söylendi, suların bulunduğu buzdolabı orada olduğuna göre demek ki su parası da orada ödeniyor olması gerek ve öncesinde orada oturan hanımefendiye sordum zaten burda su ödeniyor mu diye ve evet cevabını aldım.


Daha sonra orada bulunan B** D*** adlı çalışanınız beni kovarcasına keyfim böyle istiyor almıyorum parayı git başka yere diye azarlayarak konuştu ve ismini de söyleyerek git istediğin yere şikayet et dedi. Bende bu şikayet hakkımı kullanmak istiyorum. Böyle kurumsal bir firmada müşteriye nasıl davranılması gerektiğini bilmeyen insanlar çalışıyor, ben para vermek alışveriş yapmak istiyorum ama maalesef hakarete uğruyorum. Bu nasıl çalışma disiplinidir bana açıklar mısınız? Gerekli ses ve görüntü kayıtlarınız elinizde mevcuttur inceleyebilirsiniz.

Elif Elif 915 Okunma

Cevaplar

  • Carrefour SA Temsilcisi20 Ağustos 2018

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için [email protected] adresinden ve 7 gün 08.00 – 24.00 saatleri arasında 444 10 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler