21 Kasım 2017
Yorum Yap
#9809923

Carrefour SA Marketinde Etiket Fiyatıyla Kasa Fiyatı Birbirini Tutmuyor!

Yenişehir Mah/Carrefour SA Mini'den ara sıra alışveriş yapıyorum. Şimdiye kadar kaç kez alışveriş yaptıysam hepsinde, en az 2 ürünüm kasadan etiket fiyatına göre farklı (yüksek) fiyatla geçiriliyor. Bu durumu bir önceki alışverişimde hemen markette fark ederek para iadesi aldım ve marketin yetkilisine şikayetimi aktardım. Bana her markette böyle şeylerin olabileceğini söyledi. Ancak ben başka marketlerden çok daha fazla alışveriş yapmama rağmen böyle bir şeye neredeyse hiç rastlamazken, burada daha az alışveriş yapmama rağmen her alışverişimde karşılaştığımı belirttim. Boş laflarla yanıt verip konuyu kapatmaya çalıştı. Bugün yine 5-6 ürün aldım ve 2 ürün (Doğuş Filiz Çay ve Bref Klozet Blok) fazla fiyat geçmiş. Toplamda 9 lira fazla kesmişler. Bu markette bilerek veya önemsemeyerek müşteriler sürekli mağdur ediliyor.

Elif 820 Okunma

Cevaplar

  • Elif'in Teşekkür Mesajı29 Kasım 2017

    İlgili Şube Müdürü tarafımı aradı ve şikayetimi ayrıntılı dinleyerek özürlerini iletti. İşte firmalardan bir sorun olduğunda beklentimiz budur. Bunu bile yapamayan bir çok firma var ne yazık ki. Şikayetleri dikkate almayan kuru bir mesajla geri dönen, hiç umursamayan. İşte böyle firmalar değil, Carrefour SA gibi müşteriyi dikkate alan önemseyen, şikayetlerle tek tek ilgilenen firmalar kalıcı olacaktır. Teşekkür ederim. İlettiğim sorunların giderileceğini umuyorum.

  • Elif21 Kasım 2017

    Ben bugün yaşadığım bu durumu yine market yetkilisine aktardım ve şikayet edeceğimi de söyledim. Bilginiz olsun.

  • Carrefour SA Temsilcisi21 Kasım 2017

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için [email protected] adresinden ve 7 gün 08.00 – 24.00 saatleri arasında 444 10 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri Saygılarımızla

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler