Carrefour SA  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Baris'in şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
1 Destekçi

Carrefour SA Kurban Etinde Problem

526görüntüleme
Baris
Baris 03 Ağustos 2020 20:07
ÇözüldüÇözüldü
Baris'in Teşekkür Mesajı
“Hem mağaza müdürü Erhan Bey hem de genel merkezden arandım. Özellikle genel merkez çalışanı Dilek Hanim'a tavrı, nezaketi için çok teşekkür ederim. Durum çözüm üretilebilecek bir durum değil aksayan bir hizmet konusunda şikayetimi bildirdim. Hızlı dönüş ve özür gönlümü aldı.”

Ankara Dikmen Hürriyet Caddesi Carrefour mağazasından aldığım 2 pay büyük baş tesliminde yaşadıklarım gerçekten de çok komikti. Saat 16-17 arası teslim edileceği söylenen kurban için gittiğimde önünüzde 2 kişi var biz sizi saat 17 gibi arayalım dediler. Telefon gelmeyince 18'de mağazaya gittim önünüzde 5 kişi var dediler. Bu arada bunları bana söyleyen hep aynı insan (m** hanım). Her geleni araya almışlar. Bu arada herkese bugün 36 kurban vardı ben ne yapayım deyip duruyor. Madem kapasite yeterli değil satmayın o kadar. Kasap olayına gelince bir kasap gelmiş ve in ehli olmayan müdür de ona yardım ediyor. Asla steril bir ortam değil. Hatta kuşbaşı etlerimiz Carrefour market poşetinde bize teslim edildi, kurbanının mundar edildiğini düşünüyorum. Kimin hakkı geçtiyse hakkımı helal etmiyorum. Bir daha bu mağazadan alışveriş yapar mıyım tabi ki hayır.

Carrefour SA Logo
Carrefour SA03 Ağustos 2020 20:11

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için [email protected] adresinden ve 7 gün 08.00 – 24.00 saatleri arasında 444 10 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

Baris
Baris04 Ağustos 2020 22:07

Hem mağaza müdürü Erhan Bey hem de genel merkezden arandım. Özellikle genel merkez çalışanı Dilek Hanim'a tavrı, nezaketi için çok teşekkür ederim. Durum çözüm üretilebilecek bir durum değil aksayan bir hizmet konusunda şikayetimi bildirdim. Hızlı dönüş ve özür gönlümü aldı.

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler