Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Carrefour SA Bozuk Kıyma Satıyor

profile
02 Haziran
995
Fatma'nın Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler Carrefour SA ilgilendiğiniz için...”

İki hafta önce Carrefour SA dan kıyma aldım. Yarım kiloluk paketlerden 4 paket aldım. Eve ® geldim paketinden çıkarıp buzdolabı poşetine koydum. Sonra da buzluğa koydum. Bugün köfte yapmak için kıymayı çıkardım. Köfte yaptım her zaman ki gibi ağır kotu bir koku sardı etraf i. Bir tane yiyeyim dedim bir lokma bile yutamadı m. O kadar kotuydu ki kokusu. Resmen bize bozuk Eti satmışlar. Fişini atmamış olsaydım görsele ekleyecektim. 270 TL den aldım galiba kilosunu. Param ® boşuna gitti. Yazıklar olsun. Bir daha asla Carrefour dan kıyma da başka bir şey de almam. Millete dana kıyması diye kim bilir ne satıyorsunuz. Kimse alması n kıyma bozuk ürün satıyor Carrefour.

Carrefour SA Logo
02 Haziran 21:12

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için [email protected] adresinden ve 7 gün 08.00 – 24.00 saatleri arasında 444 10 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

Fatma
03 Haziran 11:38

İlgilendiğiniz için çok teşekkür ederim.

Fatma
18 Temmuz 00:49

Teşekkürler Carrefour SA ilgilendiğiniz için...

Benzer Şikayetler

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Carrefour SA Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 1 dk 37 sn
Benzer Şikayet Yaz