08 Ekim
#12751229

Carrefour SA Akçay'da Kampanyalı Yenilemeyen Et

07/10/2019'da Carrefour'un Edremit / Akçay şubesinden kg 47 TL olan 1 kg dana tas kebabı aldık. Eve geldik etin paketini açtık her tarafı yağ sinir ve zarla kaplı bıçakla temizlemeye çalıştım bu kadar kötü bir et bıçak kesmiyor biz bunu pişirip o sinirli ve kesilemeyen bir zarla kaplı Eti dişlerimizle nasıl yiyeceğiz 200 gr yakın çöpe (kedilere) attık zavallı hayvanların dişleri kesmedi çiğnemekten helak oldular inanın dalga geçmiyorum resimleri mevcuttur.


Merak ediyorum çalışanlar ve firma yetkilileri bu etten evine alıyor mu ailesine yediriyor mu? Emekli ve dar gelirli insanlarız kampanyalarınıza inanıp azda olsa ucuz bir et almak istedik ama hüsrana uğradık... Bizleri aldatarak kazandığınızı zannettiğiniz aslında çok şey kaybettiğinizi bilmenizi istedim gerçekten çok ayıp ettiniz çok.

İsmail İsmail 804 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Carrefour SA Temsilcisi08 Ekim

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için [email protected] adresinden ve 7 gün 08.00 – 24.00 saatleri arasında 444 10 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları