01 Kasım 2016 #6821478

Carrefour SA 21 Gündür Para İadesi Yapmıyor!

9 Ekim'de Carrefour SA İçerenköy mağazasından 699 TL'ye aldığım ambalajı açılmamış iPhone 4 telefon arızalı çıktı. Hiç çalışmadığı için 10 Ekim sabahı mağazaya geri götürdüm.
Telefon bozuk olduğu için para iadesini istedim. İlk önce iPhone yetkili servislerinden birini aradılar. Bu servis'' telefonun raf ömrünün dolduğunu ve garantisinin geçersiz olduğunu '' söyledi. Bunun üzerine başka bir servise gönderdiler.


Bu servis ise telefonun çalışmadığı için iade alınması yönünde rapor yazdığını bana bildirdi ve 21 Ekim'de kargoya verdi. Ancak Carrefour SA yetkilileri ile defalarca yüz yüze ve telefonla görüşmeme rağmen kendileri her seferinde ''telefon bize gelmedi. Yarın gelir. Biz sizi ararız. Şu gün gelir, bugün gelir diyorlar. Olayı hala çözüp para iadesini yapmadılar.
Acilen para iadesinin yapılmasını istiyorum!

Gökhan 1.111 Okunma

Cevaplar

  • Gökhan04 Kasım 2016

    25.gün sonunda iade yapılabildi nihayet! Carrefoursa'nın iş akış süreçlerini yenilemesi ve maksimum müşteri memnuniyetini sağlamak için müşteri talebi soruna dönüştüğünde acilen müdahale etmesi gerekli. Ben bu durumdan hiç de memnun olmadım. :- (

  • Gökhan01 Kasım 2016

    9 Ekim'de Carrefour SA İçerenköy mağazasından 699 TL'ye aldığım ambalajı açılmamış iPhone 4 telefon arızalı çıktı. Hiç çalışmadığı için 10 Ekim sabahı mağazaya geri götürdüm. Telefon bozuk olduğu için para iadesini istedim. İlk önce I Phone yetkili servislerinden birini aradılar. Bu servis'' telefonun raf ömrünün dolduğunu ve garantisinin geçersiz olduğunu '' söyledi. Bunun üzerine başka bir servise gönderdiler. Bu servis ise telefonun çalışmadığı için iade alınması yönünde rapor yazdığını bana bildirdi ve 21 Ekim'de kargoya verdi. Ancak Carrefour SA yetkilileri ile defalarca yüz yüze ve telefonla görüşmeme rağmen kendileri her seferinde''Telefon bize gelmedi. Yarın gelir. Biz sizi ararız. Şu gün gelir, bugün gelir diyorlar. Olayı hala çözüp para iadesini yapmadılar. Acilen para iadesinin yapılmasını istiyorum!

  • Carrefour SA Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için [email protected] adresinden ve 7 gün 08.00 – 24.00 saatleri arasında 444 10 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön