Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
5
Çözüldü

Carrefour Online Sipariş Teslim Edemiyor

Dilek
03 Mayıs 13:26
612
Dilek'in Teşekkür Mesajı
“Sorunun çözülmesinde ilginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim”

Carrefour Online'dan sipariş verdim. Siparişimde 4 parça rün bulunuyordu. İlk önce arayıp sür ürününün kalmadığını söylediler. Teslim edecekleri ürün sayısı 3 adet oldu. Sipariş eve ulaştığında, yumurta, sucuk ve Nescafe'den oluşan siparişim de sucuk ürünün gelmediğini gördüm. Müşteri hizmetlerine bildirdim. Akşam saatlerinde sucuk ürünü teslim edildi, daha sonra Nescafe ürününe baktığımda 200 gr vermiş olduğum siparişin bir alt boyu olarak teslim edildiğini gördüm. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım. Kardeşim ürünü açtığı için ürünü değiştiremeyeceklerini, fiyat farkının kredi kartıma iadesini talep ettim. Aradaki fiyat farkını puan olarak vermek istediler. Kabul etmedim, zira bu kadar kötü bir mağazadan asla tekrar sipariş vermeyi düşünmüyorum. Bunun üzerine beni ertesi gün tekrar aradılar, toplantıda olduğum için açamadım. Öğlen arasında aradım, sizi arayacaklar diyor müşteri temsilcisi hala. Ne bir özür, ne bir telafi. Çalışan bir insan olarak 3 parça siparişle günlerce uğraşacağım. Bir de teslimat ücreti alıyorlar. Sonuç olarak Carrefour 3 parça ürünü teslim edemediği gibi, sorun çözme konusunda da sınıfta kalmıştır. Genel müdürlükten gereğinin yapılmasını rica ederim. Bu tarz ve üslup ile daha çok müşteri kaybedersiniz.

03 Mayıs 13:28 (Şikayetten 1 dakika sonra)

Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

Dilek
03 Mayıs 19:36

50 gr Nescafe göndererek mağazanız sorunu çözmüştür.

Dilek
03 Mayıs 21:24

Sorunun çözülmesinde ilginiz ve yardımlarınız için teşekkür ederim

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Carrefour SA Market Kurumsal Hediye Kart

Şahin
20 Haziran 02:45
242

Carrefour SA Nın Vermediği 100₺ Lik Puan

Serpil
07 Mayıs 18:04
346
Carrefour SA Nın Vermediği 100₺ Lik Puan

Carrefour SA Kurumsal Kartı Kullandırtmıyor

Süphan
04 Nisan 23:03
1.067
5
Çözüldü

Carrefour SA OYAK Göksu Şubesinde Dara Eksik

Yüksel
04 Nisan 22:02
590
"Nasıl böyle büyük bir marka olduğunu şimdi daha iyi anlayabiliyorum, müşteri memnuniyetine bu kadar önem vermeleri beni çok etkiledi 👏👏👏. İlginiz için çok teşekkürler 🙏"
Benzer Şikayet Yaz