19 Aralık 2014

Carrefour SA Telefonun Servis Süresi Doldu İlgilenilmiyor.

Arızalanan Samsung Galaxy S3 cep telefonumu Bayrampaşa şubesine verdim. 25.11.2014 tarihinde servise verdiğim telefonumdan 17.12.2014 tarihine kadar haber alamadım. Mağazayı aradığımda çıkan yetkili 20 iş gününün dolmasına rağmen telefonunuz daha yeni vermişsiniz aramanıza gerek yok dedi. Arızayla ilgili bilgi istediğimdeyse bilgiyi servis verecek telefonu biz üretmedik diye laflar söylendi. Carrefour SA hem satarken garantinin Samsung Türkiye olduğunu belirtmiyor hem de sonra ilgilenmiyor. Telefon ALC teknoloji diye bir firma garantisindeymiş. Ayrıca resmi gazetede de cumartesi günleri iş günü yazarken Carrefour bizde sayılmıyor diyor. Artık ürünü istemiyorum para iadesi talep ediyorum.

Selçuk 1.663 Okunma

Cevaplar

  • Selçuk24 Aralık 2014

    Carrefour çözüm süreci başladı diyeli 5 iş günü oldu ama hala bir kişi arayıp bilgi bile vermedi. Bu kadar ciddiyetsizlik olmaz. Müşteriye hiç bir çözüm sunmuyorsunuz.

  • Selçuk22 Aralık 2014

    Konuyla ilgili hiç bir çözüm sunulmadı.20 iş gününde ürünün ücretini talep ettiğim halde bugün 24 iş günü oldu telefonunuz geldi gelin alın deniyor. Servis süresiyle ilgili servisle konuşun diyorlar servisse bize geç teslim ettiler bizi ilgilendirmez diyor. Burada iki firmanın ilgisizliğinden mağdur olan tüketici oluyor. Madem Carrefour sa bu sürece bir çözüm bulamıyor. Ozaman Tüketici Hakem Heyetine başvurumu yapıyor olucam.

  • Carrefour SA Temsilcisi19 Aralık 2014

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için bize 444 10 00 ya da [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön