30 Eylül 2015

Carrefour SA Sorunlu Alışveriş!

Carrefour SA internet mağazası üzerinden 28.09.2015 tarihinde toplamda 40 çeşit farklı adetlerde ürün sipariş ettim. Fakat 16 çeşit ürün stoklarında olmadığından tarafıma haber verilmeksizin iptal edilmiş olup geri kalan tarafıma faturalandırılmış, tarafıma teslim edilmesi gereken ürünlerden toplamda 10 çeşidi, araçta unutuldu denilerek yine teslim edilmemiştir.

Aldığım 40 üründen 16'sı iptal edilmiş, 10 tanesi de unutulmuştur. Konu ile ilgili müşteri hizmetlerini aramama rağmen müşteri hizmetleri çalışanları bana yardımcı olmamışlar ve olmakta istememişlerdir. Bana hiçbir kazanımı olmayan sadece zaman kaybettiren tüm ilgililerinden şikayetçiyim. Yardımları için B**** hanıma teşekkür ederim.

Muhsin K. 93 Okunma

Cevaplar

  • Muhsin K.01 Ekim 2015

    Çozum süreci hakkında herhangi bir yetkiliden, müşteri hizmetlerinden veya takım lideri, maceraperest Serhat Beyden herhangi bir dönüş olmadı. Beklemedeyim... ... .

  • Carrefour SA Müşteri Temsilcisi30 Eylül 2015

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için bize 444 10 00 ya da musterihizmetleri@carrefoursa.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön