06 Aralık 2014

Carrefour SA Reyonda Ucuz Fiyat Yazıyor Kasada Farklı Fiyat Çıkıyor.

Reyonda promosyon yazan 29,90 TL/kg tabelanın altında duran gurme marka sucuklardan aldım. Eve döndüğümde fişe baktığımda kilo fiyatının 42,90 olarak uygulandığını gördüm. Haramidere'deki markete döndüm ve yetkiliyle sucuğu aldığım yere gittik promosyon tabelasındaki fiyatın tabelanın altında duran sucukların sol tarafındaki salama ait olduğunu söyleyerek sucuğun 42,90 TL olduğunu söylediler. Promosyon tabelasının sucukların üzerinde durmasına rağmen urunun kendi üzerindeki barkodda 42,90 yazdığı için bana promosyon fiyatının uygulanmayacağını söylediler. Halbuki müşteriler alırken urunun üzerindeki tabelada yazan fiyata bakıyor; üründeki fiyatı promosyon öncesi fiyat olarak algılıyor.

Korhan 1.310 Okunma

Cevaplar

  • Korhan 09 Aralık 2014

    Firma tüketici kanunundaki reyonda bir ürün için iki farklı fiyat varsa alıcıya ucuz olan fiyat uygulanır kuralını hiçe sayıyor.İşlerine geldiği şekilde işlem yapıyorlar. Şimdi reyondaki ucuz fiyatı olması gerektiği hale getirmişler bana gelin yerinde görün sizin dediğiniz gibi bir durum yok diyorlar. Bende aldığım zamanki durumu gösteren fotoğraf var size göndereyim diyorum. Maillerimiz fotoğraf almıyor diyorlar.

  • Carrefour SA Temsilcisi06 Aralık 2014

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, değerlendirme süreciniz başlatılmıştır. Takibi için bize 444 10 00 ya da [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön