08 Temmuz 2016

Carrefour SA (Market) Tam Anlamıyla Fiyasko.

Maltepe Carrefour SA' dan 1 adet LG marka buzdolabı satın aldım, aldığım andan itibaren kabus başladı. Şöyle ki pazar günü aldığım buzdolabı pazartesi bana geleceği söylendi, pazartesi saat 22.30' da nakliyeci arkadaş yarım saat içinde geleceğini söyledi gece saat 01:00' da gelmediği gibi telefonlara da cevap vermedi, uyumak zorunda kaldım.

Ertesi gün saat 20:00'da geldi ve gelen arkadaş gözümün içine baka baka konuştuğun kişi ben değilim deyip çıktı işin içinden, bu nakliye sıkıntısı idi gelelim diğer konuya, satış sorumlusu yani sözde en yetkili kişi oymuş.

Bize sattığı buzdolabının kahvaltılık bölümünün olduğu söylendi dolap elimize ulaştığında kahvaltılık bölümü yoktu, satış sorumlusu arayıp neden yalan söylediniz satmak için dediğimizde, "siz bana yalan söyledin diyerek hakaret ettiniz" deyip telefonu suratımıza kapattı. Kesinlikle beyazeşya Carrefour SA'dan alınmaz bunu anladım.

Kadir 145 Okunma

Cevaplar

  • Carrefour SA Temsilcisi08 Temmuz 2016

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için [email protected] adresinden ve 7 gün 08.00 – 24.00 saatleri arasında 444 10 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön