Carrefour SA (Market) Spor Ayakkabı Aldım Pişman Oldum.

Ahmet Baran H. |

Carrefour'dan 30.04.2016 tarihinde Adidas marka spor ayakkabı aldım. Ayakkabıyı bu süre zarfında en fazla 5 kere giymeme rağmen ayakkabının sağ tarafı dikiş yerlerinden ayrıldı. Geçen hafta ayakkabıyı Kozyatağı Carrefour'a götürdüm. İthalatçı firmaya göndereceklerini gerekirse değiştirilebileceği söylendi. Bugün telefonla beni aradılar, ayakkabıyı firmaya göndermişler, firma ithalatçı firma olmadığını söyleyerek ayakkabıyı geri göndermiş. Ben bu ayakkabıların çakma marklar olduğunu düşünmeye başladım. Yazıklar olsun.

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Baran H.
  17 Ekim
  10:51

  Carrefour beni mağdur etmiştir. Ayakkabıyı tedarik ettiği firma ile beni baş başa bırakmıştır. Parayı ben Carrefour ismine güvenerek verdim. Ayakkabı, tedarikçi olan Utku firmasına gönderilmiş ve bırakın iadeyi tamir bile görmeden geri gönderilmiştir. Ayakkabıya verdiğim 170 TL'lik tutarın iadesini Carrefour'dan talep ediyorum, aksi halde bunu yasal yollarla yapacağım.

 • 10 Ekim
  15:41

  Sayın Müşterimiz,

  Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır.

  Takibi için bilgi@carrefoursa.com adresinden ve 7 gün 08.00 – 24.00 saatleri arasında 444 10 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.

  CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

  Saygılarımızla