10 Haziran 2016

Carrefour SA (Market) Sattığı Ürün Hakkında Yanlış Bilgi Veriyor.

8.6.2016 tarihinde Eskişehir Carrefour SA (Market) mağazasından reyon görevlisinin verdiği bilgi üzerine Simfer marka 3019 model set üstü LPG ocağı aldım. Alırken ürünü kontrol etmek istediğimde kesinlikle ambalajı açmayacaklarını, servisin kurulum yaparken açacağını belirtiler. Ertesi gün ürün etiketinde doğal gaz ifadesini görünce cihazın servisi olan Volkan soğutmayı aradım. Aynı modelin LPG ile çalışanı olduğunu belirtmeleri üzerine mağazadan değiştirerek servisi arayınca bu kez ocağı bizim kurmamız gerektiği söylendi. Mağazaya durumu iletince böyle bir durumla ilk defa karşılaştıklarını, servisin dedikleri dışında bir şey yapamayacaklarını, istersem ürünü geri alabileceklerini belirtiler.

Hüseyin 249 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin22 Eylül 2016

    Bugüne kadar Carrefour'dan çözümle ilgili arayan, soran olmadı. Ocağı deneme yanılma yoluyla kurarken yangın tehlikesi geçirdim. LPG ve doğalgaz gibi yangın tehlikesi içeren ev aletleri servis tarafından kurulmalı. Sanıyorum cevap verildi, ilgilenildi etkisi verbilmek için usulen cevaplıyorlar.

  • Carrefour SA Temsilcisi10 Haziran 2016

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için bize 444 10 00 ya da [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön