15 Ağustos 2016

Carrefour SA (Market) İhtiyacımı Karşılamayan Ürün Satıldı.

Neomarin Carrefour SA (Market)'e 10.08.2016 tarihi akşam üzeri gittim bir elektrikli süpürge almak için. 2000 W emiş gücü olan R***** marka. Reyon görevlisi "bunun filtresinin kağıt olduğunu ve A enerji sınıfında olduğu için emiş gücünden verim alamayacağımı" belirtti. Yerine D sınıfı A***** önerdi. "Emiş gücü daha iyi ve filtresi bez" diye ekledi. Temizliği kolay ve dayanıklı diye. Ben de iyi niyetine güvenerek aldım. Ancak temiz bir karton üzerinde 3-5 sn. denedim ve emiş gücü yetersiz geldi. Olduğu gibi ürünü temiz ve sıfır bir şekilde geri iade etmek istiyorum.
Kabul etmiyorlar. Kutuyu bile açmadan ret ediyorlar. Mağdur ediyorlar beni bu şekilde bekleterek. Şikayetçiyim.

Diyaaddin 316 Okunma

Cevaplar

  • Diyaaddin25 Ağustos 2016

    Sayın ilgili, ürünü bana satarken yalan beyan verildi, yanlış bilgi verildi, müşterinizi kandırdınız. Ürünü denetmediğiniz halde 24 saat geçmeden iade sürecine 3.haftadır hala hayır diye diretiyorsunuz şikayetimi, Carrefour SA Neomarin şubesi kabul etmesine, bana yanlış beyan verdiklerini kabul etmelerine rağmen, ürünü daha pahalı olan başka bir marka ile bile değiştirmiyorlar. Resmen seni aldatarak ürünü sattık, kucağında kaldı der gibi bir hakaret tavrı içersindeler. Defalarca şikayet ettim, oraya gittim 2 kez ama hala ürün mağazada ve hiçbir şey yapmıyorlar. Tüketici hakları mahkemesine başvuruyorum bugün, sosyal medyada da sizin müşterilerinizi nasıl aldattığınızı duyuruyorum. Kötü niyetinize karşılık benden iyi niyet buraya kadar. Yeter artık!

  • Diyaaddin22 Ağustos 2016

    Merhaba, 1 haftadan fazla oldu, hala bekliyorum. Süpürge sizde, bana bilgi veren de yok. Ne oldu, niye bekliyor anlamıyorum. Reyon görevliniz beni kandırdı, Carrefour SA müşterilerini kandırıp mağdur ediyor. Bunun başka bir açıklmaası yok!

  • Carrefour SA Temsilcisi15 Ağustos 2016

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için [email protected] adresinden ve 7 gün 08.00 – 24.00 saatleri arasında 444 10 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön