Carrefour SA Kampanya Sorunu.

Hakan B. |

Bugünkü kampanya ıslak mendil siparişi verdim. Birkaç saat sonra stok olmadığından siparişin iptal edildiği söylendi. İş çıkışı Cepa şubesine gittim. Yeni doğan mendillerden eser yoktu. Kampanya görselinde olmasına rağmen özellikle bazı ürünlerin kampanya dahilinde olmadığını söyledi. Sebep katalog ürünleri dahil değilmiş.

Hangi katalog, yarın başlayacak katalog. Bir kaç mendil aldım. İçlerinde jansons baby nin yeni doğanı vardı. Kasada kampana dışı geçti. Sebep yeni doğan olduğu için. Bir yerde böyle yazmıyor. . Sonradan öğrendim ki yeni doğanlarda sistemsel sorun olduğundan reyonlardan kaldırmışlar. Böyle kötü bir sistem ve anlayış görmedim. Zamanıma ve parama yazık oldu.

Etiketler :

Kampanya-İndirim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hakan B.
  20 Nisan
  14:53

  Söylenen bilgiler: internet fiyatı ile mağaza fiyatı farklıymış. Bu gün bile sanal mağazada olan ürün kampanyanın başladığı 3 gün önce Ankara\'da stok yokluğundan gönderilmiyor. Sistem bozukluğu nedeniyle mağazadaki ürün kaldırılıyor siz hava alıyorsunuz. Sanal mağaza Allahlık, cepa temsilcisi işini yapmaya çalışıyor... . Vs. Vs.

 • 18 Nisan
  13:10

  Sayın Müşterimiz,

  Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır.

  Takibi için bize 444 10 00 ya da musterihizmetleri@carrefoursa.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

  CarrefourSA
  Müşteri Hizmetleri