18 Mayıs 2015

Carrefour SA Hediye Kart Kullanım Kısıtlaması.

16.05.2015 tarihinde Denizli teraspark şubesinden 2 adet 100'er TL hediye kart yükledim. Bir saat sonra bir miktar alışveriş yaptım. Hediye kart ile ödeme yapmak istedim. Alışverişin içinde alkol de olduğu gerekçesiyle kendi yüklemiş olduğum hediye kartla ödeme yapamayacağım söylendi. Daha önce aynı şekilde defalarca alışveriş yaptığımı, bu şekilde hiçbir sorunla karşılaşmadığımı söyledim, ayrıca hediye kartın arkasındaki açıklamalarda hiçbir kısıtlamalar bahsedimediğini ifade ettim. Talebim yine kabul edilmedi. Bunun üzerine olay hakkında tutanak tutulmasını istedim. Mağaza yöneticileri c. c. ve m. t. y. Hiçbir yöneticinin imza atmaya yetkisi olmadığı gerekçesiyle tutanak tutulmadı.

Kenan 574 Okunma

Cevaplar

  • Kenan26 Mayıs 2015

    Şikayetim üzerinden 10 gün geçmesine rağmen tarafıma henüz dönüş sağlanmadı. Şikayetimin takibi için için iki kez 444 10 00 telefon numarasını aradım, 1 kez de [email protected] mail adresine bilgi verdim, genel Müdürlüğe şikayetimin iletildiği en kısa zamanda cevap verileceği söylendi. Ancak halen beni arayan ya da mail gönderen olmadı.

  • Carrefour SA Temsilcisi18 Mayıs 2015

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için bize 444 10 00 ya da [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön