07 Eylül 2015

Carrefour SA Getirmediği Ürünün Parasını Kesiyor.

Bugün 479636 No.lu siparişim geldi.
Ancak pernigotti sütlü 40 gr çikolata fişte ücreti kesildiği halde, çıkmadı. Siparişi çocuğum aldığı içinde kontrolde edemedim. Ben sonra kontrol ettiğimde çikolatanın parasının alındığı halde poşetlere konmadığını gördüm. Tüm siparişler varken bu yoktu, ve bu başıma 2. defa geliyor.
Cepa Carrefour'u aradım, ürünün olmadığını yanlışlıkla parasının alındığı söyledi. Akşama kadar alınan ücret veya ürün varsa evime getirileceği söylendi ancak saat gece 11 olmasına rağmen gelen olmadı.
Ayrıca siparişimin teslimi 11 - 14 arası olduğu halde siparişim 15.15'te getirildi. 1 saatten fazla bekledim evimde. Ücret iademin veya ürünümün getirilmesini istiyorum.

Sakine 186 Okunma

Cevaplar

  • Sakine 07 Eylül 2015

    Cumartesi günü gün içinde sorunla ilgilenip tarafıma bilgi vereceğinizi belirtmenize rağmen pazartesine rağmen bilgi gelmedi. Pazartesi cepa carrefoura gidip kendi sorunumu hallettim. Siz hala sorunu çözeceğiz demeye devam edin.

  • Carrefour SA Temsilcisi07 Eylül 2015

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için bize 444 10 00 ya da [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön