Carrefour SA Garanti Kapsamı Dışına Alınan Ürün!

Onur Ö. |

11 Şubatta kampanya dahilinde almış olduğum LG g3 cebimde titremeye başlayarak kapandı ve bir daha açılmadı, bu durum üzerine Carrefour'a verip teknik servise gönderdiğim ürün, aşırı voltaj yüklemesinden dolayı kullanıcı hatası denilerek 400 TL civarında bir kart değişimi onayı istemek üzerine bana geri döndüler,
bu durumun elektrik akımından olmadığını ve cebimde kapandığını, korumalı priz kullanıyorum ve evdeki hiçbir elektronik cihaza bir şey olmaz iken, bu telefona olmasının ne kadar mantıklı olduğunu söyledim (Evde 4 telefon daha şarj oluyor her gün her gece) bunun aşırı voltajdan kaynaklandığını belirttiler ve garanti dışı kapsamına aldılar. Şikayetçiyim.

Etiketler :

Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Ö.
  23 Mayıs
  00:24

  300 lira ucuz alacağım diye gidipde original garantili ürün almayınca 400-500 lira teknik servise garanti dışı ürün parası ödüyorsunuz. Tavsiye etmiyorum.

 • Onur Ö.
  23 Mayıs
  00:22

  Carrefour SA dan hiçbir ürün almayın arkadaşlar, bu adamlar ürünlerinin arkasında durmadığı gibi, Türkiye garantili üründür diyerek, layetten garanti firmaları ile çalışıp teknik destek konusunda ise yetersiz kalıyorlar, ürün garanti süreçleride berabat işliyor.

 • Onur Ö.
  19 Mayıs
  19:25

  Çözümü için ne yapmamız gerek peki? 3 ay kullanmadığım telefon cebimde kapanıyor, bunun gibi bir sürü insan şikayetvar a şikayette bulunmuş çapraz ithalattan getirdiğiniz bütün ürünlerde bu ve buna benzer sıkıntılar mevcut. Lakin garanti kapsamı dediğiniz şeyin teknit servisteki karşılığı yazılım harici çalışmıyor sanırım. Teknik servisteki arkadaşlar, yazılımsal bi problem olsaydı garanti kapsamında olurdu diyor, donanımsal sorunları kapsamıyormu sorusuna ise? beyefendi voltaj problemlerini sizin kanıtlamanız gerekiyor bizim değil diyerek cevap veriliyor. Ürünüm cebimde kapandı dememe rağmen voltaj bahane ediliyor. Ürünlerinizin arkasında durmanızı rica ediyorum lütfen. mağdurum.

 • 16 Mayıs
  15:24

  Sayın Müşterimiz,

  Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır.

  Takibi için bize 444 10 00 ya da musterihizmetleri@carrefoursa.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

  CarrefourSA Müşteri Hizmetleri