02 Mayıs 2015

Carrefour SA Cep Telefonu Garanti Kapsamında Servise Yönlendirilmesi!

23.11.2013 tarihinde Carrefour SA mağazasında Samsung Galaxy S4 cep telefonu aldı. 04.03.2015 tarihinde telefonunu fabrika ayarlarına döndürdüğümde Türkçe dil desteğini geri yüklemedi. Cihazı almış olduğum mağazaya götürdüm. 10 gün kargo bekleme ve 15-20 gün geçtikten sonra telefon servisten mağaza geldi. Ancak problem bölümüne Türkçe dil desteği ve sağ üst köşe ekranda kabarcık, hava boşluğu olduğu ve bununda giderilmesini istememe rağmen sadece Türkçe yazılım atıldığı diğer problemin giderilmediğini gördüm. Cihaz tekrar sevişe gönderildi ancak garanti dışı denilerek yapılmamıştı. Cihazı alarak prize takmama rağmen ne şarj ödü ne de açıldı. 3. defa bugün tekrar servise gönderildi.

Kenan 538 Okunma

Cevaplar

  • Kenan 20 Mayıs 2015

    Şuana kadar sorunum çözüme kavuşturulmamıştır. 01.05.2015 tarihinde Carrefour SA Neomarin mağazasına 3. defa servise gönderilmesi için teslim ettiğim cihazım 15.05.2015 tarihinde servise teslim edilmiştir. Bu zaman zarfında tarafıma süreç ile ilgili bilgi verilmemiştir. Carrefour SA müşteri hizmetlerini 3 defa aramama rağmen hiçbir geri dönüş yapılmamıştır. Teknik servisi aradım cihaza hiç bakmadan geri gönderdikleri izlenimi edindim. Mağaza personelinin tavır ve davranışlarını Carrefour SA markasına hiç yakıştıramadım. Çözüme dair en ufak bir eylemleri ve söylemlerini göremedim. Sürecin sonuçlanmasını bekliyorum. Eğer çözüm olmazsa Tüketici Hakem Heyetine başvurarak yasal olarak hakkımı arayacağım.

  • Kenan 03 Mayıs 2015

    ''Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. '' klişesinden daha fazla yaptırım yapmanız gerekmiyor mu? Benim telefonu kullanma hakkımın yaptırımı ne olacak. İlgisiz personel ve yetersiz teknik destek, çözümsüzlük ne olacak? Yapanın yanına kar kalacak. Müşteri çözümsüz çaresizliğiye başbaşa kalsın, firmanızdan elektronik cihaz almanın cezasını çeksin. Bir cihaz 3. defa servise gidiyorsa bunun kalıcı bir çözümü ve yaptırımı olmalı. Ayrıca 2.5 aylık süreçte sadece 1 kere bilgi verildi tarafıma. Kendim bizzat takip etmek ve bilgi almaya çalıştım. Markanızın değerini kendi ilgisiz personeliniz ve yetersiz servis birimleriniz bitiriyor. Bu sizi rahatsız etmiyorsa; bu şekilde davranmaya ve hizmet verdiğinizi inanmaya devam edin. Biz müşterileriniz ve tüketici kitleniz bu ilgisiz ve çözümsüzlüğünüz karşısında gerekli dersi alarak yeni ve müşterilerini mağdur etmeyen, müşteri memnuniyetini ilke edinen kuruluşlara yönelerek ihtiyaçlarımızı buralardan karşılamak durumunda kalacaktır.

  • Carrefour SA Temsilcisi02 Mayıs 2015

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için bize 444 10 00 ya da [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön