Carrefour SA Broşürde Olan İndirimli Ürün Mağazada Yok!

Agah K. |

Firma 3 günlük özel indirim uygulayarak her yerde reklam yapmış ve broşür dağıtmış. Broşürde indirimde olan Ultra Prima Mega Box Plus bebek bezini almak istedim. Önce Sarıyer ilçesi Zekeriyaköy mağazası ardından İstinye mağazasında bu ürünün olmadığını, mağazaya hiç gelmediğini öğrendim. Ardından internet üzerinden almak istediğimde internet mağazasında ürüne indirim olmadığını gördüm.
Mağazada olmayan ürün hakkında indirim yapmak kolay oluyor. Broşürde indirim var diye insanları mağazaya çağırıyorlar sonra ürün yok diye insanlarla resmen dalga geçiyorlar!

Etiketler :

Ürün Olmaması-Çeşit Azlığı Kampanya-İndirim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Agah K.
  29 Ağustos
  15:41

  Bugün Zekeriyaköy ve İstinye şubesine gidip bulamadığım indirimde olan Ultra Prima Mega Box Plus bebek bezinin 5 numarasını internet mağazasından 474651 sipariş No.. ile sipariş ettim.
  Bugün 19:00 da evime gelmesini beklediğim ürün için 17:40 ta arandım ve ürünün mağazada bulunmadığından satışını yapamayacaklarını bildirdiler.
  Kesinlikle sorunlu olan mağaza değil olmayan ürün hakkında indirim olduğunu sitede ve broşürde gösteren yönetimdir.
  Kurumsal ve büyük bir markete yakışmayacak hatalar yapan firma yetkilileri hakkında gerekli cezai işlemin yapılmasını rica ederim.

 • 28 Ağustos
  16:13

  Sayın Müşterimiz,

  Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır.

  Takibi için bize 444 10 00 ya da musterihizmetleri@carrefoursa.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

  CarrefourSA Müşteri Hizmetleri