28 Ağustos 2015

Carrefour SA Broşürde Olan İndirimli Ürün Mağazada Yok!

Firma 3 günlük özel indirim uygulayarak her yerde reklam yapmış ve broşür dağıtmış. Broşürde indirimde olan Ultra Prima Mega Box Plus bebek bezini almak istedim. Önce Sarıyer ilçesi Zekeriyaköy mağazası ardından İstinye mağazasında bu ürünün olmadığını, mağazaya hiç gelmediğini öğrendim. Ardından internet üzerinden almak istediğimde internet mağazasında ürüne indirim olmadığını gördüm.
Mağazada olmayan ürün hakkında indirim yapmak kolay oluyor. Broşürde indirim var diye insanları mağazaya çağırıyorlar sonra ürün yok diye insanlarla resmen dalga geçiyorlar!

Agah 2.807 Okunma

Cevaplar

  • Agah 29 Ağustos 2015

    Bugün Zekeriyaköy ve İstinye şubesine gidip bulamadığım indirimde olan Ultra Prima Mega Box Plus bebek bezinin 5 numarasını internet mağazasından 474651 sipariş No.. ile sipariş ettim. Bugün 19:00 da evime gelmesini beklediğim ürün için 17:40 ta arandım ve ürünün mağazada bulunmadığından satışını yapamayacaklarını bildirdiler. Kesinlikle sorunlu olan mağaza değil olmayan ürün hakkında indirim olduğunu sitede ve broşürde gösteren yönetimdir. Kurumsal ve büyük bir markete yakışmayacak hatalar yapan firma yetkilileri hakkında gerekli cezai işlemin yapılmasını rica ederim.

  • Carrefour SA Temsilcisi28 Ağustos 2015

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için bize 444 10 00 ya da [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön