03 Eylül 2013

Carrefour SA Bozuk Telefon!

Telefonu almış olduğum tarihten itibaren mevcut olan ses probleminden dolayı 4 kez evo firmasına tamire gitmesine rağmen giderilemedi. Herkesin bildiği üzere bu ürünün değişimi yapılması gerekmektedir.

Carrefour SA sattığı ürünün hiçbir şekilde arkasında durmuyor. Çalışan elemanları da her seferinde mahkemeye yönlendirerek başından savıyorlar. Ben çevremde yönlendirebildiğim herkesi Carrefour'dan elektronik eşya almaması yönünde yönlendiriyorum. Telefondan soğuttunuz.

Gülşah 103 Okunma

Cevaplar

  • Gülşah07 Eylül 2013

    İlk tamire verdiğimde tamir formuna telefon numaram yazılmamış. Gidip durumunu sormasam orda bekleyecek telefon. Daha sonrasında 4 kez aynı şikayetten dolayı tamire gitti ve geldiğinde hala arıza devam etmesine rağmen hangi yönde ikna edilmeye çalıştığımı anlamıyorum. Ben şu ana kadar carrefour çalışanlarıyla ve evo firması çalışanlarıyla değişim talebi ile uzlaşmaya çalıştım ve tüketici haklarına yönlendirildim. Evet tüketici haklarına da gidecem ama değişim talebi ile değil nakit para iade talebiyle, ben yaklaşık 5 aydır uzlaşmaya çalışıyorum fakat çözüm sıfır elimde bozuk telefonla kaldım.

  • Carrefour SA Temsilcisi03 Eylül 2013

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için bize 444 10 00 ya da [email protected] e-mail adresinden ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön