02 Kasım 2016

Carrefour SA Böcekli Ürün İade Yerine Değişim Uygulaması!

İnternetten yaptığım 858634 no'lu alışverişimdeki 8696761901193 no'lu bakliyat ürününün kurtlanmış olduğunu paketi açmadan fark ettim, fark edilmeyecek gibi değildi. Neredeyse son kullanma süresine 1 yıl olduğu halde böyle olması ilgimi çekti ve inceledim, ürünün üretim yerinin Çin olduğunu görünce müşteri hizmetlerini arayarak iade etmek istediğimi söyledim. Kayıt açıldı ancak ertesi gün ben yokken (iade olacağı hatırlatıldığı halde) değişim istendiği söylenerek aynı üründen bir tane daha getirilmiş, böyle bir talebim olmadı, yeni gelen ürünün kurtlu olup olmamasını geçtim Çin malı bir gıda ürününü tüketmek istemiyorum. Konuyu maille bildirdiğim halde hiçbir dönüş olmadı. Müşteriyi yeterince iyi dinlemiyorsunuz. Alternatif bir çok market var ve işini çok daha iyi yapabiliyor, bu yaşananları bu kadar büyük bir market zincirine hiç yakıştıramadım. Emin olun bundan bir ders çıkaracağım.

Pinar 552 Okunma

Cevaplar

  • Pinar 04 Aralık 2016

    Ses kayıtları her şey mevcut ama böyle küçük işlerle uğraşma zahmetine neden giresiniz ki değil mi? Çöpe giden ürün bedeli haksız kazancınızdır, bunu da böyle bilin.

  • Carrefour SA Temsilcisi02 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, Bildiriminiz kayıt altına alınmış olup, çözüm süreciniz başlatılmıştır. Takibi için [email protected] adresinden ve 7 gün 08.00 – 24.00 saatleri arasında 444 10 00 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz. CarrefourSA Müşteri Hizmetleri Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön