04 Haziran 2015

Carraro Bisiklet Yetersiz Yetkili!

Carraro resmi sitesinde Diyarbakır Yetkili Servis/Satıcısı olarak duyurulan "Nurullah Tic.'i Carraro 227 alacağımı belirtip ürün var mı diye sormak için aradığımda bana aynı özelliklerde Bianchi marka olduğunu,onu alabileceğim söylendi.

Yetkili Servis olarak şehir dışından alacağım bisiklete teknik destek verir misiniz diye sorduğumda ise,"Hayır,şehir dışından alınan bisikletlere destek vermiyoruz" diye cevap aldım. Carraro bu bayiisinden 'Yetkili' ünvanını almazsa müşteri kaybedebilir.

İlker 1.987 Okunma

Cevaplar

  • Carraro Bisiklet Temsilcisi08 Haziran 2015

    Merhaba, Bu tür sıkıntılar bazı noktalarda yaşanmaktadır. Bu yerler için ikinci servis noktaları oluşturulmuştur. Servisimiz Veysi Elhaman size yardımcı olacaktır. Olumsuzluk durmunda lütfen bizimle iletişime geçiniz. İyi günler dileriz.

  • İlker07 Haziran 2015

    Carraro 'nun marka değerine zarar veren bu yetkili servisin yetkili servisliğinin alınması ve internet sitesinden de kaldırılması, Carraro markası açısından daha olumlu olacaktır. Müş.Hiz.Satış Sonrası Müdürü Muhlis Bey gayet ilgiliydi ancak Nurullah Tic. ilgisiz ve umursamaz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön