04 Kasım 2014

Carraro Bisiklet Fabrika Çıkışlı Jantım Problemli ve Düzeltilmiyor

Yaklaşık 3 ay önce Bakırköy'deki Metin Bisikletten aldığım Carraro Force 520 hd bisikletimde aldığım ilk günden beri akort ve balans problemi mevcuttu. Bakırköy'de ki Metin Bisiklet yetkili servisine gittiğimde beni başının çok kalabalık olduğundan geri gönderdi.

2 hafta sonra tekrar gittiğimde geç geldin diyerek tekrardan geri gönderdi. Daha sonra beni Accell Bisiklet'den F*** K. bey arayıp jantları göndermemi sorunun düzeltileceğini eğer ki sorun düzelmiyor ise yeni jantlar ile değiştirileceğini söyledi. Ben jantlarımı gönderdim ve bugün geri alıp bisikletime taktığımda sorunun hala 'devam ettiği' gördüm, eğer ki jantlarım yenisi ile değiştirilmez ise tüketici mahkemesine gidiyorum.

Fatih 3.274 Okunma

Cevaplar

  • Fatih11 Mayıs 2015

    Düzelmedi ,yine bozuk geldi ben bıraktım peşini artık. Kimseye carraro markasını tavsiye etmiyorum

  • Carraro Bisiklet Temsilcisi24 Kasım 2014

    Merhaba, Jantlar değiştirildi ve adresinize gönderildi.... Tüketici mahkemeleri doğal hakkınız, bu şekilde kullanmanız hoş değil. Bizler bisiklet kullanıcılarımızı, müşterilerimizi mağdur etmeyecek şekilde bir anlayış ve yapı içerisindeyiz. Doğru iletişim ve anlayışla çözülemeyecek bir konu yoktur. İyi günlerde kullanın..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön